Avşa’da Zıpkınla Balık Avı Nefes Kesti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir’de zıpkınla balık Avı nefes kesti. Zıpkınla Balıkavı Kulüplerarası ve Bireysel Türkiye Şampiyonası Avşa Adasında tamamlandı.

Marmara Adalar’da zıpkınla balık avı şampiyonası 9-11 Haziran tarihleri arasında Balıkesir Avşa’da gerçekleşti. Şampiyona renkli görüntülere sahne oldu. Yarışmaya katılan sporcular, Avşa Adası açıklarında tek nefeste dalışlar yaparak en yüksek puanı getirecek balık türlerini yakalayarak dereceye girmek için kıyasıya mücadele etti. Zıpkınla Balıkavı Kulüplerarası ve Bireysel Türkiye Şampiyonası’na 32 takım katıldı. Cumartesi ve pazar günleri Avşa Ada’sında Zıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası nefes kesti. Balıkesir Büyükşehir Belediyespor bayanlarda Türkiye Şampiyonu oldu. Ayrıca, erkeklerde Türkiye 3. oldu. 9-11 Haziran tarihleri arasında Balıkesir Avşa’da gerçekleşen Zıpkınla Balıkavı Kulüplerarası ve Bireysel Türkiye Şampiyonası’nda Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü kadınlar kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu. Erkekler kategorisinde Türkiye 3.’sü oldu. Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Yahya Akduman, Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı İrfan Sarıgül, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Başkanı Oğuz Aydın, dereceye giren sporculara yapılan törenle ödüllerini takdim ederek, sporcuları tebrik ettiler.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Avşa Adası Nereye Bağlıdır? Adaya Ulaşım, Nerede Kalınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Avşa’da Zıpkınla Balık Avı Nefes Kesti

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x