AVŞA'DA SEZONA HAZIRLIK HIZLA SÜRÜYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

AVŞA’DA SEZONA HAZIRLIK HIZLA SÜRÜYOR

Paylaş
 

Marmara’nın tatil cenneti “Bodrum yarısı” diye tabir edilen Avşa Adası 2016 yaz sezonu için yenilenme çalışmalarını hızlandırdı.

Marmara Adalar Belediyesi tarafından çalışmalar hızlı sürdürülürken geçtiğimiz günlerde kıyı kanununa muhalefetten sahildeki bir çok tesis Mal Müdürlüğü emri ile yıkılmış sahilde genişleme çalışmalarına gidilmişti. Bu hafta itibari ile Avşa Adası sahilde yol yapım çalışmaları hızlanırken parke taş döşemelerine geçildi. Marmara Adalar Belediyesi Başkanı Süleyman Aksoy çalışmaları yerinde takip ederken “AVŞA Ada’mızda sahil düzenleme çalışmaları devam ediyor. Kısa süre sonra inşallah halkımızın hizmetine açacağız. Kimsenin kuşkusu olmasın sezona herşey hazır olacak inşallah” mesajı ile sosyal medyadan ada halkının içini rahatlattı.

Avşa Adası İdo Seferleri 2019

avsa-duzenleme

SAHİLDE TEMİZLİK BAŞLADI

Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olan sahilde ise haziran ayı öncesinden temizlik çalışmalarına başlanarak kumsal şimdiden yaza hazır hale getiriliyor.

avsa-deniz-temizleme

SAHİLDEKİ İŞ YERLERİNE DE DÜZENLEME GETİRİLİYOR

Sahil bandında set oluşturularak vatandaşların yürüyüş alanlarını rahatlatmak adına geçtiğimiz kış aylarında belediye yönetimi tarafından çalışmalar yapılarken yaz sezonu için sahildeki iş yerlerine ahşap masa ve mavi beyaz branda zorunluluğu getirildi.

avsavip

Bir önceki yazımız olan Başbakan Davutoğlu’nun ziyaretleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.