AVŞA ADASI’NIN 3 BÜYÜK SORUNU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avşa Adası’nda Kaymakam Hasan Uğuz ve Belediye Başkanı Süleyman Aksoy halk toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi.

Kaymakam Hasan Uğuz başkanlığında Avşa Adası’nda çözüm bekleyen önemli sorunları belirlemek amacıyla vatandaşlarında dahil olduğu ‘Halk Toplantısı’ yapıldı.

Toplantıda vatandaşların istekleri “Güvenlik, Ulaşım ve Alt Yapının Yetersizliği” olarak tespit edildi. Marmara Kaymakamı Hasan Uğuz, Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, İlçe İdare Şube Başkanları ve Avşa Mahalle Muhtarı’nın katılımlarıyla, Avşa Mahallesi’nde düzenlenen Halk Toplantısında, mahalle sakinleri istek talep, şikayet ve önerilerini dile getirdi.

Devlet ile milleti bütünleştirmek adına aylık bazda mahallelerde düzenleneceği bildirilen Halk Toplantıları ile vatandaşlar talep ve şikayetlerini dile getirme imkanı bulacak. Avşa Mahallesi’nde düzenlenen Halk Toplantısında, Marmara Kaymakamı Hasan Uğuz ve Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Avşa Adası’nda güvenlik, ulaşım ve alt yapı hizmetleri konularında vatandaşlardan gelen soruları yanıtladı.

https://www.avsaisland.com/

 

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Avşa Adası Nereye Bağlıdır? Adaya Ulaşım, Nerede Kalınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

AVŞA ADASI’NIN 3 BÜYÜK SORUNU

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x