AVŞA ADASI'NDAN BANDIRMA'YA HELİKOPTER İLE HASTA TRANSFERİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AVŞA ADASI’NDAN BANDIRMA’YA HELİKOPTER İLE HASTA TRANSFERİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Avşa‘da 27.08.2015 tarihinde rahatsızlanan L.K. isimli 1950 doğumlu bayan hastanın sağlık durumunun gittikçe ağırlaşması üzerine 112 ekiplerince Bandırma Devlet Hastanesi ile iletişime geçildi.

Bunun üzerine Bandırma Devlet Hastanesi yetkilileri  tarafından genel yoğun bakım ve ameliyathane bölümlerinde her türlü hazırlıklar yapıldı. Sağlık Bakanlığına bağlı ambulans helikopter ile sabah saatlerinde Avşa Adası‘ndan alınarak acil olarak Bandırma Devlet Hastanesine transferi sağlandı. Hasta Bandırma Devlet Hastanesinde hızlı bir şekilde ileri tetkikleri yapılarak Beyin Cerrahisi Uzmanı tarafından opere edildi.

Konuya ilişkin bilgisine başvurulan Hastane Başhekimi Uz.Dr.Muzaffer ŞENVELİ; “İlçe Hastanemizin sağlık hizmetleri alanında, sadece ilçemize değil aynı zamanda Erdek, Gönen, Manyas,Susurluk ve adalar gibi yakın ilçelerimizde ikamet eden vatandaşlarımıza da yönelik olarak kaliteli sağlık hizmeti vermektedir. Sağlık Bakanlığımızın ve Balıkesir Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğimizin hastanemize vermiş olduğu desteklerin devam etmesiyle Güney Marmara’nın en önemli ve en gelişmiş sağlık hizmeti veren Devlet Hastanesi olma yolunda büyük mesafe kat edecektir” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.