AVŞA ADASI'NDA ÇALIŞMALARDA SONA GELİNDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AVŞA ADASI’NDA ÇALIŞMALARDA SONA GELİNDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Avşa‘da kış aylarında başlayan çalışmalar bütününde artık sona yaklaşıldı. Bu yaz tatilcileri ışıldayan bir ada karşılayacak.

Marmara Adalar Belediyesi, DSİ ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi organizasyonunda gerçekleşen projelere Avşa’da her geçen gün yenisi eklenirken geçtiğimiz aylarda başlayan dere kanal çalışmaları, iskele yolcu bekleme salonu, kafeterya, restaurantlar, pastaneler, kapalı pazar yeri, park düzenlemeleri, taksi durağı yenileme çalışmalarında artık sona gelindi. İlerleyen günlerde Avşa merkezinde parke taş yenileme çalışmalarının başlayacağı öğrenilirken Avşa iskelesinde misafirleri karşılayan eski gösterişsiz Atatürk Büstü ve Özgürlük Anıtı’da baştan sona yenilerek dev Türk Bayrakları ile donatılacak.

Hafta sonunda görüşlerini aldığımız Avşa halkı ve turizm işletmecileri bu yıl sezondan Avşa’daki yenileme ve düzenleme çalışmalarından sonra daha da umutlu olduklarını belirterek Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ve ekibine güvendiklerini sezon başlangıcına kadar çalışmaların söz verilen zamanda tamamlanarak Avşa’nın yaza hazır hale geleceklerinden emin olduklarının altını çizdiler.

Avşa’da Çalışmalar Hafta Sonu Aralıksız Devam Ediyor!

Marmara Adalar Belediyesi, Baski, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ve projeleri yürüten yüklenici taşeron firmaların çalışmaları yaz aylarına yetiştirmek için hafta sonu mesaisine devam ettiği gözlenirken 1.etap dere kanal çalışmaları, iskele yolcu bekleme salonu, kafeterya, restaurantlar, pastaneler, kapalı pazar yeri, park düzenlemeleri, taksi durağı yenileme çalışmalarında da artık sona gelindiği gözlendi.

Konu ile ilgili yorumlarınızı aşağıdaki alandan ziyaretçilerimiz ile paylaşabilir görüşlerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

Haber ve Fotoğraflar : Avsavip.com – Onur Kutlu

avsa-yenileme-calismalari (1) avsa-yenileme-calismalari (2) avsa-yenileme-calismalari (3) avsa-yenileme-calismalari (4) avsa-yenileme-calismalari (5) avsa-yenileme-calismalari (7) avsa-yenileme-calismalari (8)

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.