Avşa Adası 2024 Bilet Fiyatları Belli Oldu!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avşa Adası, Marmara Denizi’ndeki turistik bölgelerden biridir ve tatilcilerin tercih ettiği bir destinasyondur. Adanın güzelliğini keşfetmek isteyenler için 2024 yılına ait Avşa Adası güncel bilet fiyatları aşağıdaki gibidir:

Erdek – Avşa Adası (Adalar 1) feribot bilet fiyatları 2024

Erdek – Avşa Adası (Adalar 1) feribot seferleri için yaya yolcular için normal Avşa adası bilet fiyatları 120 TL’dir. İndirimli biletler ise 75 TL olarak belirlenmiştir. Otomobil sahipleri ise 600 TL ödeme yapmaktadır.

Erdek – Avşa Adası (Gestaş) feribot bilet fiyatları 2024

Avşa Adası’ndan Erdek’e Gestaş feribotlarında arabalı seyahat etmek isteyenler için yolcu bilet fiyatı 100 TL’dir. İndirimli biletler ise 50 TL olarak uygulanmaktadır. Narlı Gestaş Arabalı Feribot seferlerinde ise tam bilet fiyatı 80 TL, indirimli bilet fiyatı ise 40 TL’dir.

Erdek – Avşa Adası (Marmara Roro) feribot bilet fiyatları 2024

Erdek – Avşa Adası arasında Marmara Roro feribotu da seyahat edenlere hizmet vermektedir. Yolcu biletleri için normal fiyat 120 TL, indirimli fiyat ise 75 TL olarak belirlenmiştir.

Tekirdağ – Avşa Adası (Ömer Kaptan ve Adalar 1) feribot bilet fiyatları 2024

Tekirdağ’dan Avşa Adası’na seyahat etmek isteyenler için farklı seçenekler mevcuttur. Ömer Kaptan veya Adalar 1 feribotlarıyla seyahat edenlerin yolcu biletleri 400 TL’, araç biletleri ise 1450 TL olarak uygulanmaktadır.

Tekirdağ – Avşa Adası (Marmara Roro) feribot bilet fiyatları 2024

Tekirdağ Barbaros’tan Avşa Adası’na Marmara Roro feribotu ile seyahat edenler için normal yolcu bilet fiyatı 330 TL, indirimli bilet fiyatı ise 20 TL’dir.

İstanbul – Avşa Adası (İDO) feribot bilet fiyatları 2024

İstanbul’dan Avşa Adası’na seyahat etmek isteyenler için İDO’nun farklı güzergahları bulunmaktadır. Yenikapı veya Bostancı’dan Avşa Adası’na seyahat edenlerin bilet fiyatları 700-900 TL arasında değişmektedir. Avcılar’dan Avşa Adası’na seyahat etmek isteyenler için ise bilet fiyatları aynı şekilde 700-900 TL arasında belirlenmiştir.

DİKKAT ÖNEMLİ UYARI!

Yukarıdaki bilet fiyatları, 2024 yılına ait güncel bilgileri içermektedir. Fiyatlar zamanla değişebileceğinden, seyahat etmeden önce ilgili feribot şirketlerinin veya İDO’nun resmi web sitelerinden veya müşteri hizmetlerinden güncel fiyat bilgilerini kontrol etmeniz önemlidir.

Tatil planlarınızı yaparken bilet fiyatlarını göz önünde bulundurarak bütçenizi planlayabilir ve unutulmaz bir Avşa Adası tatili için adımlar atabilirsiniz. Bilet fiyatları, seyahat edilen güzergah, yolcu veya araç sayısı gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, seyahat tarihinden önce güncel fiyatları https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-bilet-fiyatlari adresinden kontrol etmek önemlidir.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Avşa Adası Nerede? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Avşa Adası 2024 Bilet Fiyatları Belli Oldu!

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x