Avşa Adası 2023 Bilet Fiyatları Belli Oldu!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avşa Adası, Marmara Denizi’ndeki turistik bölgelerden biridir ve tatilcilerin tercih ettiği bir destinasyondur. Adanın güzelliğini keşfetmek isteyenler için 2023 yılına ait Avşa Adası güncel bilet fiyatları aşağıdaki gibidir:

Erdek – Avşa Adası (Adalar 1) feribot bilet fiyatları 2023

Erdek – Avşa Adası (Adalar 1) feribot seferleri için yaya yolcular için normal bilet fiyatı 40 TL’dir. İndirimli biletler ise 20 TL olarak belirlenmiştir. Otomobil sahipleri ise 280 TL ödeme yapmaktadır.

Erdek – Avşa Adası (Gestaş) feribot bilet fiyatları 2023

Avşa Adası’ndan Erdek’e Gestaş feribotlarında arabalı seyahat etmek isteyenler için yolcu bilet fiyatı 30 TL’dir. İndirimli biletler ise 15 TL olarak uygulanmaktadır. Narlı Gestaş Arabalı Feribot seferlerinde ise tam bilet fiyatı 20 TL, indirimli bilet fiyatı ise 10 TL’dir.

Erdek – Avşa Adası (Marmara Roro) feribot bilet fiyatları 2023

Erdek – Avşa Adası arasında Marmara Roro feribotu da seyahat edenlere hizmet vermektedir. Yolcu biletleri için normal fiyat 40 TL, indirimli fiyat ise 20 TL olarak belirlenmiştir.

Tekirdağ – Avşa Adası (Ömer Kaptan ve Adalar 1) feribot bilet fiyatları 2023

Tekirdağ’dan Avşa Adası’na seyahat etmek isteyenler için farklı seçenekler mevcuttur. Ömer Kaptan veya Adalar 1 feribotlarıyla seyahat edenlerin yolcu biletleri 200 TL’den başlamakta, araç biletleri ise 650 TL olarak uygulanmaktadır.

Tekirdağ – Avşa Adası (Marmara Roro) feribot bilet fiyatları 2023

Tekirdağ Barbaros’tan Avşa Adası’na Marmara Roro feribotu ile seyahat edenler için normal yolcu bilet fiyatı 150 TL, indirimli bilet fiyatı ise 75 TL’dir.

İstanbul – Avşa Adası (İDO) feribot bilet fiyatları 2023

İstanbul’dan Avşa Adası’na seyahat etmek isteyenler için İDO’nun farklı güzergahları bulunmaktadır. Yenikapı veya Bostancı’dan Avşa Adası’na seyahat edenlerin bilet fiyatları 383-608 TL arasında değişmektedir. Avcılar’dan Avşa Adası’na seyahat etmek isteyenler için ise bilet fiyatları aynı şekilde 383-608 TL arasında belirlenmiştir.

DİKKAT ÖNEMLİ UYARI!

Yukarıdaki bilet fiyatları, 2023 yılına ait güncel bilgileri içermektedir. Fiyatlar zamanla değişebileceğinden, seyahat etmeden önce ilgili feribot şirketlerinin veya İDO’nun resmi web sitelerinden veya müşteri hizmetlerinden güncel fiyat bilgilerini kontrol etmeniz önemlidir.

Tatil planlarınızı yaparken bilet fiyatlarını göz önünde bulundurarak bütçenizi planlayabilir ve unutulmaz bir Avşa Adası tatili için adımlar atabilirsiniz. Bilet fiyatları, seyahat edilen güzergah, yolcu veya araç sayısı gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, seyahat tarihinden önce güncel fiyatları https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-bilet-fiyatlari adresinden kontrol etmek önemlidir.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Avşa Adası Nereye Bağlıdır? Adaya Ulaşım, Nerede Kalınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Avşa Adası 2023 Bilet Fiyatları Belli Oldu!

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x