AV. TOLGA TOSUN: UMUDUN ADI CHP | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AV. TOLGA TOSUN: UMUDUN ADI CHP

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CHP Bandırma Belediye Başkan A. Adayı Av. Tolga Tosun, perşembe günü gerçekleştirilen Parti Meclisinde Balıkesir’in dört ilçesinin başkan adaylarının açıklanmasına rağmen Bandırma adayının henüz belirlenmemesi durumunu değerlendirdi.

Bandırma’da her bir belediye başkan aday adayının emek verdiğine ve Bandırma’da iktidar partisi aday adaylarından daha çok CHP’nin çıkartacağı adayın konuşulduğuna dikkat çeken Av. Tolga Tosun, “Benimle birlikte partimize gönül vermiş ve görev almak için kolları sıvayan her bir belediye başkan aday adayı çarşıda, pazarda, sokakta deyim yerindeyse her alanda partimizi temsil ediyor. Gittiğimiz, dokunduğumuz her insanda karşılık buluyoruz. Burada benim dikkat çekmek istediğim nokta, vatandaşlarımız bireyleri değil, Cumhuriyet Halk Partisini bir umut olarak görüyor” dedi.

“Bandırma CHP’nin Kalesidir”

Aday belirleme süreci konusunda da düşüncelerini paylaşan Tosun, “Bizler aday belirleme sürecine ilkesel bakmak zorundayız. Sen oldun, ben oldum yerine ilkelerimize bağlı kalarak halkımıza nasıl daha fazla katkı sağlayabiliriz düşüncesiyle hareket etmeliyiz. Bizim derdimiz bu olmalı. Bu sürecin de böyle olduğunu düşünüyorum. Yaşadığımız bu süreçte kimse zafer sarhoşluğuna ya da umutsuzluğa kapılmamalı. Yalnızca Bandırma’da değil, Türkiye’de kazanılması gereken bir seçimin arifesindeyiz. Herkes kendini iki kat sorumlu hissetmeli. “Belediye Başkan” adayımızın açıklanması konusuna gelirsek; CHP belediye başkanlarımızın bulunduğu yerlerde de Genel Merkezimizin ne kadar itina ile çalıştığını görmemiz gerekiyor. Bu yaşanan süreç parti tabanımıza ve bizlere oy veren vatandaşlarımıza önemli bir mesaj vermektedir. Genel Merkezimizin ne kadar özenli çalıştığının bir göstergesidir. Anketlerden, araştırmalardan çıkan isimle, daha doğrusu en çok oyu alacak ve en doğru hizmeti verecek aday seçimiyle hem Bandırma’da hem de ülke genelinde yoluna devam edecek. Bandırma’yı CHP’nin kalesi yapacağız. Yalnızca Bandırma’da değil, Ahmet Akın ile birlikte Balıkesir’i de kazanma şansımızın çok yüksek olduğuna inanıyorum. Siyasette gençleşmeyle birlikte kazanılacak dinamizmin ne denli önemli olduğunu Balıkesir’i de kazanarak göreceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi, Atatürk ilkeleriyle, sosyal demokrat geleneğiyle bu halkın en büyük umududur. Biz aday adayları bu ilkeleri sahiplenip, içselleştiren yüzbinlerce insandan birkaçıyız ve gelecek güzel günleri birlikte kuracağız” diye konuştu.

“Kazanan Bandırma, Kazanan Türkiye Olacak”

CHP Bandırma Belediye Başkan A. Adayı Av. Tolga Tosun: “Demokrasinin en üst düzeyde işlediği partimizin Bandırma’ya hizmette gönüllü ve istekli bir adayı olarak tüm üyelerimizle birlikte çalışmalarımızı ve ülkemiz için mücadelemizi sürdüreceğiz. Önümüzdeki yerel seçimlerin ülkenin kötü gidişine dur demenin miladı olacağına inanıyorum. Mevcut belediyelerimizin olduğu yerlerde hizmette çıtayı daha yukarı çekecek, yeni belediyeleri de kazanarak vatandaşlarımızı hizmetlerimizle tanıştıracağız. Kazanan Bandırma olacak, Kazanan Türkiye olacak” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.