AV. TOLGA TOSUN: MERHABA 2019 | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AV. TOLGA TOSUN: MERHABA 2019

Paylaş
 

Özgürlüklerin, barışın, hoşgörünün ve sevginin yaşandığı güzel Bandırma’mızın mimarı değerli hemşehrilerim.

Sevinciyle ve hüznüyle bir yılı daha geride bırakarak hep birlikte yeni bir yıla daha ‘Merhaba’ diyoruz.

Geride kalan 2018 yılının bitmesiyle birlikte Türkiye’de ve Dünyada çocukların, kadınların ve insanlığın yaşadığı, yıllardır süregelen zulümlerin ve zorbalıkların son bulmasını diliyorum. Demokrasi ve hukukun egemen olduğu bir dünya düzeninin oluşması da en büyük isteğimdir.

2019 yılında yaşadığımız ekonomik sıkıntıları elbirliğiyle çalışarak aşacağımıza inanıyorum. Bu yıla da yeni hedeflerle, yeni heyecanlarla giriyoruz. Ülkemizde ve şehrimiz Bandırma’mızda, yarınlara dair umutlarımızı, hedef ve beklentilerimizi gerçekleştirmek için hep birlikte çalışacağız. El ele, omuz omuza, ayrışmadan, bölünmeden bütünleşerek, şehrimizi ve ülkemizi daha iyi yarınlara taşımak için gayret edeceğiz.

Yeni yıla daha güçlü, daha mutlu, daha umutlu giriyoruz. Hedefimiz, 2018 yılında hep birlikte elde ettiğimiz başarılara odaklanarak 2019 yılında daha ileriye, daha iyi noktalara ulaşmak…

2019 yılının birlik ve beraberliğimizi, toplumsal huzurumuzu artırmasını, şehrimize, ülkemize ve tüm Dünya’ya barış, başarı, sevgi, bolluk ve bereket getirmesini de diliyor, hepinizin yeni yılını yürekten kutluyorum.

 

TOLGA TOSUN

Bandırma Belediye Başkan A. Adayı

Bir önceki yazımız olan SEDEF EGZAMA HASTALIĞINA MUCİZE ÇÖZÜM SAĞLIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.