ATIK PİL YARIŞMASININ BİRİNCİSİ 17 EYLÜL İLKOKULU OLDU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ATIK PİL YARIŞMASININ BİRİNCİSİ 17 EYLÜL İLKOKULU OLDU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir İl genelinde düzenlenen Atık Pil Toplama yarışmasında birinci olan 17 Eylül İlkokuluna Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun tarafından Masa Tenisi Seti hediye edildi.

Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı Çevre Denetim Biriminin katkı sunduğu ve Taşınabilir Pil Üreticileri Derneğinin (TAP) Balıkesir genelinde organize ettiği 2018-2019 eğitim öğretim dönemi Balıkesir İli Okullararası Atık Pil Toplama yarışmasını kazanan Bandırma 17 Eylül İlkokulu oldu. Okulun birincilik ödülünü Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun takdim etti. Hediye takdimin ardından Okul idarecileri ve öğretmenleriyle bir araya gelerek bir süre sohbet eden Başkan Tolga Tosun, okul çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başkan Tolga Tosun ziyaretin ardından öğrencilerle bir araya gelerek kalem hediye etti.

Öte yandan İl genelinde düzenlenen Atık Pil Toplama yarışmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, çevre sağlığı adına düzenlenen bu yarışmada Bandırma’dan bir okulumuzun birinci olması bizleri ayrıca sevindirdiğini söyledi. Başkan Tolga Tosun: “Taşınabilir Pil Üreticileri Derneği’nin İl genelinde Belediyemizin de katkılarıyla düzenlediği Atık Pil Toplama yarışmasında Bandırma 17 Eylül ilkokulunun birinci gelmesi bizleri sevindirdi. Tabi bu yarışmadaki asıl amaç öğrencilerimizin çevre sağlığına karşı duyarlılığını arttırmak, bunda da başarılı olunduğunu düşünüyorum. Bu vesile ile hem okulumuz ziyaret ederek öğretmen, idareci ve öğrencilerimizle bir araya geldik hem de hediyelerini takdim ettik” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.