ATATÜRK BULVARINDA YENİLEME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

ATATÜRK BULVARINDA YENİLEME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi, Atatürk Bulvarı’nda yenileme çalışmalarına başladı. Özellikle İDO Seferleriyle geçiş güzergahı konumunda olan kentimizin ulaşımında yoğun şekilde kullanılan Atatürk Bulvarı’nda başlayan yenileme çalışmalarının kısa sürede tamamlanmasıyla kent estetiğine büyük katkı sunacak.

Çeşitli nedenlerle kazılan, bozulan ve yama yapılan Atatürk Bulvarı, kentimize yakışır bir şekilde uzun yıllar temiz ve sorunsuz bir şekilde kullanılması amacıyla yenileme çalışmalarına başlanırken Belediye ekiplerinin çalışmalarını yerinde takip eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Atatürk Bulvarı’ndaki yenileme çalışmalarıyla Bandırma’ya yakışan bir caddenin ortaya çıkacağını söyledi.

Başkan Tolga Tosun: “Uzun yıllar çeşitli nedenlerle kazılan, bozulan ve ardından yamalarla bakım işlemlerinin yapıldığı Atatürk Caddemizi yeniliyoruz. Gidiş-geliş toplam 3.5 km uzunluğundaki Bandırma’nın çıkış kapısı konumunda olan bu caddemizi kaldırımlarıyla, aydınlatmalarıyla, yeni asfalt yoluyla, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla yenileyeceğiz ve Bandırmalı hemşerilerimize yakışan bir yol ortaya çıkaracağız. Bandırmamıza hayırlı olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan DOĞAN; “ÇAMUR SİYASETİNE MEYDANI BOŞ BIRAKMAYIZ” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.