ASFALT TESİSİ ÜRETİME BAŞLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ASFALT TESİSİ ÜRETİME BAŞLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi Asfalt Üretim Tesisi bakım ve onarım çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt üretimine başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sürdürülen bakım çalışmalarının tamamlanmasıyla uzun bir aranın ardından tesis tekrar asfalt üretimine başladı.

Bilindiği gibi asfalt üretim tesisi, yeni sezonda daha kaliteli üretim yapabilmek ve kenti güzelleştirmek adına bakıma alınmıştı. Üretilen ilk asfalt malzeme Belediye ekiplerince NATO Caddesinde yol onarım çalışmalarında kullanıldı.
Süreci yakından takip eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, tesisin ihtiyacı olan donanımın sağlandığını belirterek: “Ekiplerimiz asfalt üretim tesisimizde üretime başladı. Kayıp olan zamanı kısa sürede telafi edeceğimizden, vatandaşlarımızın şikâyet ve taleplerine yönelik yol ve asfalt çalışmamızı en verimli şekilde yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Asfalt Tesisinin üretime geçmesiyle birlikte Belediye’ye bağlı ekipler yaz ayları boyunca kentin ihtiyaç duyulan bir çok noktasında yol yapım, onarım ve asfalt serim çalışmalarını yerine getirecek.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.