foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ARICILAR DERNEĞİNDEN SEMİNER

ARICILAR
Paylaş
 

Bandırma Arıcılar Derneği Barış Manço Kültür Merkezinde üyelerine Bal Arısı Zararları ve Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Yöntemleri ve Arıcılık Tekniği ile ilgili seminer verdiler. Seminere Dr. Ertaç Tutkun ve Prof. Dr. Salih Maden Konuşmacı olarak katıldılar.
Türkiye Genelinde Arılar Üzerindeki, Arı ölümleri ve Hastalıları Basından Öğrendiğimize Göre %50 in Üzerine Çıkmaktadır.
Seminerde Bandırma Arıcılar Derneği Başkanı Reşattin Sancar bir konuşma yaptı. Sancar Konuşmasında;” Türkiye genelinde arılar üzerindeki, arı ölümleri ve hastalıları basından öğrendiğimize göre %50 in üzerine çıkmaktadır. Bandırma Arıcılar Derneği olarak böyle bir vahim olay karşısında, kayıtsız kalmadığımız için, değerli hocamız Dr. Ertaç Tutkun ve Prof. Dr. Salih Maden bey’e seminerimize katıldıkları için teşekkür ediyorum.” dedi
Sancar konuşmasının devamında “Biz Dernek olarak da arı ölümleriyle ilgili önemli bir konuda değerli hocamızın bilgileri ışığı altında, bir tane kovanımızı, bir tane arımızı deniz yıldızı gibi canlandırabilirsek mutlu olacağımızı bildirmek isterim” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.