ARICILAR DERNEĞİNDEN SEMİNER | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ARICILAR DERNEĞİNDEN SEMİNER

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Arıcılar Derneği Barış Manço Kültür Merkezinde üyelerine Bal Arısı Zararları ve Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Yöntemleri ve Arıcılık Tekniği ile ilgili seminer verdiler. Seminere Dr. Ertaç Tutkun ve Prof. Dr. Salih Maden Konuşmacı olarak katıldılar.
Türkiye Genelinde Arılar Üzerindeki, Arı ölümleri ve Hastalıları Basından Öğrendiğimize Göre %50 in Üzerine Çıkmaktadır.
Seminerde Bandırma Arıcılar Derneği Başkanı Reşattin Sancar bir konuşma yaptı. Sancar Konuşmasında;” Türkiye genelinde arılar üzerindeki, arı ölümleri ve hastalıları basından öğrendiğimize göre %50 in üzerine çıkmaktadır. Bandırma Arıcılar Derneği olarak böyle bir vahim olay karşısında, kayıtsız kalmadığımız için, değerli hocamız Dr. Ertaç Tutkun ve Prof. Dr. Salih Maden bey’e seminerimize katıldıkları için teşekkür ediyorum.” dedi
Sancar konuşmasının devamında “Biz Dernek olarak da arı ölümleriyle ilgili önemli bir konuda değerli hocamızın bilgileri ışığı altında, bir tane kovanımızı, bir tane arımızı deniz yıldızı gibi canlandırabilirsek mutlu olacağımızı bildirmek isterim” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.