foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ANTANDROS İÇİN SPONSORLUK PROTOKOLÜ İMZALANDI

EDR_4528-1392x928
Paylaş
 

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Balıkesir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Edremit Belediyesi ve Antandros Kazı Başkanlığı arasında 2017 yılı kazı çalışmaları için sponsorluk protokolü imzalandı.

Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde ki tarihi Antandros Antik Kenti’nde devam eden kazı çalışmaları 17. Yılına girerken Balıkesir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Edremit Belediyesi ve Antandros Kazı Başkanlığı arasında sponsorluk protokolü imzalandı. Düzenlenen protokol töreninde açıklama yapan Edremit Belediyesi Başkan Vekili Ertaş, Edremit Belediyesi tarafından 2014 yılında başlayan desteğin artarak devam ettiğini belirtti. Edremit’in tanıtılması için belediye olarak üzerlerine düşen görev ne ise yerine getirdiklerini belirten Başkan Vekili Ertaş, Antandros kazılarında çalışan herkese teşekkürlerini iletti. Antandros Kazı Başkanı Prof. Dr. Gürcan Polat da bu yıl 17. Kazı dönemine başladıklarını belirterek kazılarda 27 kişilik ekip ile bu ekibe yardımcı olan 17 işçinin görev yaptığını ifade etti. Kazıların üç ay boyunca devam edeceğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.