foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

“ANNE BEN ARTİST OLDUM” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

idegirmenci2017-5-3719e
Paylaş
 

İrfan Değirmenci’nin yazıp oynadığı “Anne Ben Artist Oldum” isimli tek kişilik gösteri Çanakkale Belediyesi’nin destekleri ile sahnelendi.

Aquahall’de 27 Ekim 2017 Cuma günü saat 19.30’da sahnelenen gösteriye Belediye Başkanvekili Mustafa Kemal Özkan’ın da katılım gösterdi. Kentlilerin yoğun katılımı ile gerçekleşen etkinlikte yaklaşık üç saatlik bir sahne performansı sergileyen Değirmenci’nin gösterisi büyük beğeni aldı. Gösteri sonunda Değirmenciye çiçek ve Çanakkale Seramiği takdim eden Başkanvekili Özkan; “İrfan Değirmenci’yi Çanakkale’de ağırlamaktan ve böylesine bir etkinliğe destek olmaktan son derece mutlu olduk” dedi.

Çanakkale Belediyesinin destekleri nedeni ile Başkanvekili Özkan’a teşekkürlerini sunan Değirmenci ise; “Bizleri büyük destekleriyle yalnız bırakmayan Çanakkale Belediye Başkanımız Sayın Ülgür Gökhan’a yürekten teşekkür ediyorum. İlerleyen günlerde kendisini makamında ziyaret ederek, bu salonun selamını ve kalpten teşekkürlerini sizler adına ileteceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.