'ANALI BABALI DERSLER' BAŞLIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

‘ANALI BABALI DERSLER’ BAŞLIYOR

Paylaş
 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Alişuuri İlkokulu 4/D sınıf öğretmeni Halise Er’in hazırladığı ‘Analı Babalı Dersler Mutlu Aile Projesi’nin protokolünü imzaladı. Karesi Belediyesi’nin desteklediği proje sayesinde aileler eğitim sürecine katılarak, öğrencilerin eğitim seviyesinin arttırılması hedefleniyor.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Alişuuri İlkokulu 4/D sınıf öğretmeni Halise Er’in, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) Projesi kapsamında hazırladığı, ‘Analı Babalı Dersler Mutlu Aile Projesi’nin protokolünü imzaladı.  Ailelerin eğitim sürecine katılması için ‘Analı Babalı Dersler Mutlu Aile Projesi’ni oluşturduğunu ifade eden sınıf öğretmeni Halise Er, “Projemizin amacı ailelerimizin çocukların eğitim hayatına daha aktif katılımını sağlayıp çocuklardaki gelişimi gözlemlemek istiyoruz. Ailesi eğitimin içinde olan öğrencilerin başarı ve davranış düzeylerinin çok çok arttığı ispatlanmıştır. Biz de bir çok farklı etkinlikle kendi öğrencilerimizi ve velilerimizi proje sürecinde gözlemleyeceğiz. Projemizi; Milli Eğitim Müdürlüğü, Balıkesir Üniversitesi ve Karesi Belediyesi ile yürüteceğiz” dedi.

BÜYÜK BİR KAZANÇ
Halise hocamızın hazırladığı ‘Analı Babalı Dersler Mutlu Aile Projesi’nin kendilerine çok mantıklı geldiğini belirten Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Okullarda yapılan projelere ailelerin dahil edilmesi bizim hoşuma giden şeyler. Projeye destek olmak bizim için büyük bir kazanç ve mutluluğumuzdur.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.