TATİL ZAMANI
foto-deniz1

‘ANALI BABALI DERSLER’ BAŞLIYOR

Paylaş
 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Alişuuri İlkokulu 4/D sınıf öğretmeni Halise Er’in hazırladığı ‘Analı Babalı Dersler Mutlu Aile Projesi’nin protokolünü imzaladı. Karesi Belediyesi’nin desteklediği proje sayesinde aileler eğitim sürecine katılarak, öğrencilerin eğitim seviyesinin arttırılması hedefleniyor.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Alişuuri İlkokulu 4/D sınıf öğretmeni Halise Er’in, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) Projesi kapsamında hazırladığı, ‘Analı Babalı Dersler Mutlu Aile Projesi’nin protokolünü imzaladı.  Ailelerin eğitim sürecine katılması için ‘Analı Babalı Dersler Mutlu Aile Projesi’ni oluşturduğunu ifade eden sınıf öğretmeni Halise Er, “Projemizin amacı ailelerimizin çocukların eğitim hayatına daha aktif katılımını sağlayıp çocuklardaki gelişimi gözlemlemek istiyoruz. Ailesi eğitimin içinde olan öğrencilerin başarı ve davranış düzeylerinin çok çok arttığı ispatlanmıştır. Biz de bir çok farklı etkinlikle kendi öğrencilerimizi ve velilerimizi proje sürecinde gözlemleyeceğiz. Projemizi; Milli Eğitim Müdürlüğü, Balıkesir Üniversitesi ve Karesi Belediyesi ile yürüteceğiz” dedi.

BÜYÜK BİR KAZANÇ
Halise hocamızın hazırladığı ‘Analı Babalı Dersler Mutlu Aile Projesi’nin kendilerine çok mantıklı geldiğini belirten Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Okullarda yapılan projelere ailelerin dahil edilmesi bizim hoşuma giden şeyler. Projeye destek olmak bizim için büyük bir kazanç ve mutluluğumuzdur.

Bir önceki yazımız olan 4.KARESİ ÇOCUK TİYATRO OYUNLARI FESTİVALİ BAŞLADI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.