foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ANADOLU LİSESİ ve ATATÜRK ÖZEL EĞİTİM OKULU ELELE

20171122_101808
Paylaş
 

Bandırma Anadolu Lisesi Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kulübünün başlatmış olduğu ‘’Engel Yok’’ projesi kapsamında; 22.11.2017 tarihinde Bandırma ve bölge ilçelerdeki zihinsel engelli öğrencilere ilkokul ve ortaokul kademesinde eğitim-öğretim hizmeti sağlayan, tek okul olan Atatürk Özel Eğitim Okulu’na; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILIÇGİL’in katılımlarıyla Bandırma Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ali İhsan TEKİN, kulüp öğretmenleri ve kulübe üye öğrenciler ile birlikte ziyaret düzenlendi.

Ziyaret esnasında iki okulun öğrencileri, birlikte zaman geçirdi ve Bandırma Anadolu Lisesi öğrencilerinin katılımıyla alınan hediyeler, öğrencilere takdim edildi. Atatürk Özel Eğitim Okulu Müdürü Algan KARTAL ziyaretin önemine vurgu yaparak, katılımlarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILIÇGİL, Bandırma Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ali İhsan TEKİN ve öğrencilerine teşekkürlerini iletti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.