AMFİ TİYATRO PROJESİ BAŞLIYOR - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

AMFİ TİYATRO PROJESİ BAŞLIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesinin projeleri kapsamında sahil bandında yapılması planlanan Amfi Tiyatro, sondaj çalışmaları ile bugün başladı.

Sahil bandında planlanan ve Tepe Gazinosunun alt bölümünde yer alacak Amfi Tiyatro projesi sayesinde açık hava programlarının artık daha da görkemli olacağını belirten Başkan Mirza: ‘Sahil bandında eskiden beri planlanan, ilçemizin sosyal ve kültürel hayatındaki eksiklerinden biri olan ve Tepe Gazinosunun alt bölümünde 4 Bin m²’lik yer alacak olan projemizin, zemin incelemesi için sondaj çalışmalarını başlattık. Projenin yapılacağı alanı bir heyelan alanı olmasını göz önünde bulundurarak, yapacağımız Amfi Tiyatro projesini sağlamlaştırıp alanda istinat duvarı işlevi görmesini de sağlayacağız. 3000 kişilik planlanan amfi tiyatro projesi Bandırmanın yaz konserleri, festivaller, konumu itibariyle doğal bir Açık Hava Tiyatrosu için çok faydalı olacak. İlçemizin her kesiminin sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlayacak olan projemizin ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.