ALTIEYLÜL'ÜN ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ALTIEYLÜL’ÜN ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin, ‘İmkân Bizden Oynamak Sizden’ sloganıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Mahalle Ligi Turnuvası’nın Altıeylül Şampiyon takımları belli oldu.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Mahalle Ligi Turnuvası’nın Altıeylül ayağında gençler kategorisinde 42, Yıldızlar kategorisinde ise 22 takım karşılaştı. Gençler kategorisinde Mimar Sinan-1 şampiyon olurken, Yıldızlar kategorisinin şampiyonu Akdeniz-Zağnos Yıldızlar oldu.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Haftada iki gün ilçemizdeki okulları ziyaret ediyoruz. Orada çocuklara şunları söylüyorum: Evinizde, okulunuzda, dışarıda internet başında takılı kalmayın. Çocukluğunuzun, gençliğinizin tadını çıkarın. Bugün bu organizasyonda bulunmaktan çok memnunum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk diyor ki: ‘Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.’ Sevgili çocuklar spor yapan kişi sağlıklı olur, zeki olur, başarılı olur. Tabi bu turnuvada kazananlar da olur, kaybedenler de olur. Ebette Akdeniz-Zağnos Yıldızlar ve Mimar Sinan-1’i  öncelikli olarak tebrik ediyorum ama, turnuvaya katılan diğer takımları da ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bu işte kazanan hepinizsiniz. Çünkü dışarıda zararlı alışkanlıklardan kaçınarak spor etkinliğinde bulunuyorsunuz. Dolayısıyla siz bizim gururumuzsunuz, yarınımızsınız. Sevgili gençler sizlerle gurur duyuyoruz. Sizlerle beraber bu etkinlikte bulunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Ödül törenine, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Başkan yardımcıları, Altıeylül İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Ahmet Akan, Şampiyon takımlar ve antrenörleri katıldı. Şampiyon takımlar ilçeler arasında oynanacak olan karşılaşmalarda Altıeylül’ü temsil edecekler.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.