ÖĞRENCİLER TARİHİ YERLERİ GEZECEK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ÖĞRENCİLER TARİHİ YERLERİ GEZECEK

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Altıeylül Belediyesi tarafından düzenlenen, Kültürel ve Sosyal etkinlikler kapsamında, tarihi yerlere gezileri devam ediyor. Altıeylül Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen geziye Balıkesir Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri katılırken, öğrencilere Balıkesir Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı, Prof.Dr. Muammer Erbaş’ da eşlik etti.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu; Öğrenciler için verimli bir gezi olacağını dile getirirken, konuşmasında; ‘‘Öğrencilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuz, çünkü bu gençler bizim geleceğimiz. Çocuklarımız bizim için önemli onların en iyi şekilde yetişmesi lazım onlar bizleri 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine taşıyacaklar. Gençliğe, çocuklara yatırım yapmayan bir milletin geleceği olamaz, onların her konuda donanımlı olması lazım. Altıeylül Belediyesi olarak öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Bu gezide de Safranbolu’yu adım adım gezecek olan öğrenciler, köklü tarihi ve geleneksel Türk toplum yaşantısını yansıtan, tüm özellikleriyle ülkemizin önemli değerlerinden olan Safranbolu’yu tanıyacaklar. Yörenin örf, adet ve geleneklerini öğrenecekler’’ dedi.

Geziye gidecek öğrenciler Başkan Kafaoğlu’na çok teşekkür ettiklerini söylediler.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.