ALTIEYLÜL'DEN KAFAOĞLU'NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ALTIEYLÜL’DEN KAFAOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ayhan Atahan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret ederek, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylamasından dolayı Altıeylül’de evet oyu çıkmasından dolayı teşekkür ettiler.
Başkan Ayhan Atahan göreve geldikleri günden bu yana gece-gündüz mücadele ettiklerini, mahalle teşkilatından, kadın kollarına kadar referandumda evet oyu çıkması için çalıştıklarını söyledi. Atahan Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun kendilerine hep destek, güç, enerji verdiğini ve katkı sağladığını kaydetti.
Atahan “İlçemizde evet oyu çıktı. Kısa bir sürede iyi işler başardığımızı düşünüyorum, bu başarıda Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun büyük katkısı var. Başkanımız ile birlikte daha çok güzel işler yapacağız” dedi.

“BİR SEÇİMİN BİTTİĞİ YERDE DİĞER SEÇİM BAŞLAR”
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da teşkilatçılığın gönül işi, sevda işi, aşk işi, hiçbir beklentisi olmadan yüreğinizi ortaya koyarak çalışmak olduğunu hatırlatarak, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan ilçe yönetim kurulunu tebrik etti.
Kafaoğlu şunları kaydetti: “Teşkilatçılık kademelerinden geçmeyen bir insanın bunu anlaması mümkün değil. Siyaset teşkilatçılıktan başlıyor. Bir siyasetçinin başarılı olabilmesi için tabanın duygu ve düşüncelerini yüreğinde hissetmesi lazım, hissedemezse güzel işler olmaz. Siyasetin malzemesi insandır. Belediye Başkanlarının işi daha çok insanlarla. Sevgi çok önemli, sevginin açamayacağı kapı yok. Teşkilat içerisinde sevgi iklimini yaymalı, insanları kucaklamalı, arkadaşlarımızla beraber hareket etmeliyiz. Birlikten kuvvet doğar. Altıeylül teşkilatı 2 ayı doldurdu. Teşkilat olarak gerçekten başarılı bir çalışmaya imza attınız. Teşkilat olarak bakan ve Başbakan ağırladınız. Böyle bir güzellik yaşadınız. Niyetlerin güzelliğinden kaynaklanıyor. Kalbimizi bozmayacağız, kalbimiz temiz olacak. Yük olan değil, yük alan insan olacağız. Fedakârlık yapmaktan asla kaçmayacağız. Çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Balıkesir olarak bir burukluğumuz var, ilçede oy olarak geriye gidişimiz yok, daha iyisi için çalışacağız. Bir seçimin bittiği yerde diğer seçim başlar. Saha da olmaya devam edeceğiz. Biz sizlerle gurur duyuyoruz, Altıeylül teşkilatı 2 aydan bu yana uyum içerisinde çalışıyor, çalışacaktır”.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.