ALTIEYLÜL MUHTARLIK BİNALARINI YENİLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ALTIEYLÜL MUHTARLIK BİNALARINI YENİLEDİ

Paylaş
 

Altıeylül Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri merkez ve kırsalda yer alan mahalle muhtarlıklarının bazılarını yeniden inşa etti, bazılarını ise tamir ederek yeni görünümüne kavuşturdu.

Altıeylül Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri merkez ve kırsalda yer alan mahalle muhtarlıklarının bazılarını yeniden inşa etti, bazılarını ise tamir ederek yeni görünümüne kavuşturdu.

Ekipler ilk olarak Macarlar Mahallesi’ndeki muhtarlık binasını yenilediler. Daha sonra ise sırasıyla 2. Gündoğan Mahallesi muhtarlık bahçesi ve branda yapımını gerçekleştirdiler. Aliağa Muhtarlık binası, Tayyipler Muhtarlık binası, Çamköy muhtarlık binası, Kürse Mahallesi muhtarlığı, Kutludüğün muhtarlık binası, Ayşebacı muhtarlık binası, Yenice Mahallesi Muhtarlığı, Kasaplar Mahallesi ve Plevne Mahallesi Muhtarlığı binalarında tadilat çalışması yaparak muhtarlık binalarında düzenleme gerçekleştirdiler. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak da Gazi Osman Paşa Mahallesi Muhtarlığını yeniden yaptılar. Mahalle muhtarları belediyenin yaptığı çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu yeni yapılan Gazi Osman Paşa Mahallesi Muhtarlığını ziyaret ederek Muhtar Şinasi Çağlı’ya hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başkan Zekai Kafaoğlu“Gazi Osman Paşa Mahallemizdeki muhtarlık binamız güzel olmuş, burada ihtiyaç vardı ve ekiplerimiz kısa sürede binayı bitirerek teslim ettiler. Talepler doğrultusunda bazı muhtarlık binalarımızda bakım ve onarım, bazılarını da yeniden yapıyoruz. Muhtarlarımız demokrasimizin çekirdeğidir. Muhtarlarımız mahallenin ihtiyaç, talep, sorun ve isteklerini çözme yönünde büyük çaba sarf ediyorlar. Her zaman belediye ile fikir-alışverişinde olan muhtarlarımızla birlikteyiz. 94 mahalle muhtarımız ve 107 yerleşim yerimiz mevcut. Tüm mahallelerimize hizmet etmek için çalışıyoruz” dedi.

Kaynak : politikam

Bir önceki yazımız olan KREDİ ÇEKİP BANK ASYA’YA YATIRAN 45 ÖĞRETMEN ADLİYEDE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.