foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ALP BOSTANCI’DAN ELMASTAŞ’A BANDIRMASPOR TEPKİSİ!

ALP
Paylaş
 

Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı Bandırmaspor’dan istifa edip takımı sezonda başkansız bırakan eski başkan Erhan Elmastaş’a sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Bostancı “Bandırmaspor eski kulüp başkanı Erhan Elmastaş’ın “Büyükşehir Belediye Başkanını samimi bulmadığı” yönündeki söylemleri, sinirli ve pervasız olduğu bir zamanda söylenmiş ve son derece mesnetsiz bir ifadedir.Üzülerek okudum, yakıştıramadım. Kulüp binasının adresini başkanların bilip bilmediği önemli değil, asıl Bandırma’da yaşayan kişilerin kulübe saygı, sevgi ve kucaklaşma çerçevesindeki samimiyetleri önemlidir ve asıl bu sorgulanmalıdır.
Kulübün başkanlığını kazanıp kısa bir zaman sonra aniden terk etmek, çaresizliğin kızgın bir kaçışı değil midir? Belli mevkide olan kişiler, dost ortamında olduğu gibi rahat ifadelerde bulunamazlar. Her zaman yüz yüze bakılması gerektiğini düşünerek üslup hatası yapmamalıdır. Kırıcı değil yapıcı ifadeler kullanılmalıdır. Zira başında bulunduğunuz yönetim sırasında size hiçbir yerden hesap sorulmamıştır. Hatta küme düşmenin de hesabı sorulmamıştır. Bunu da dikkate almanızı isterim…” dedi.

ESKİ BANDIRMASPOR BAŞKANI ERHAN ELMASTAŞ BANDIRMASPOR'DAN SEZON ORTASINDA SAĞLIK SORUNLARINI GÖSTEREREK İSTİFA ETMİŞTİ.

ESKİ BANDIRMASPOR BAŞKANI ERHAN ELMASTAŞ – BANDIRMASPOR’DAN SEZON ORTASINDA SAĞLIK SORUNLARINI GÖSTEREREK İSTİFA ETMİŞTİ.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.