ALP BOSTANCI'DAN 23 NİSAN MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ALP BOSTANCI’DAN 23 NİSAN MESAJI

Paylaş
 

Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin açılışının 96. yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bostancı “Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin açılışının 96. yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir gururla kutluyoruz.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü açılması ile milletin egemenliği hayata geçirilmiş, bu önemli gün Mustafa Kemal Atatürk tarafından, millet egemenliğini koruyacak olan çocuklara armağan edilmiştir.

Çocuklara armağan edilen tek evrensel bayram olma özelliğini taşıyan 23 Nisan, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin çocuklara olan güveninin ifadesidir. UNESCO’nun 1979 yılını ‘Dünya Çocuk Yılı’ olarak ilan etmesiyle birlikte 36 yıldan beri bu bayram tüm dünya çocuklarıyla birlikte birarada büyük bir coşku ile kutlanmaktadır. Bu coşkulu ve anlamlı kutlama bu yılda yine aynı coşku ve sevinçle kutlanacaktır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarken, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı hayata hazırlamanın ve eğitimlerinin ne denli önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Çocuklarımızı geleceğe iyi hazırlamanın, aslında kendi geleceğimize, ülkemizin geleceğinin temelini atmak anlamına gelmektedir.

Siz çocuklarımıza armağan edilen, mili iradenin her şeyin önünde olduğunun ifade edildiği bu anlamlı günde, başta Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi, minnet ve şükranla anıyor, dünyanın bütün çocuklarına barış ve mutluluk getirmesi temennisiyle çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyor, hayatımıza neşe katan, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en şahsım ve ilçe teşkilatım adına en içten duygularımla kutluyorum.” sözlerine yer verdi.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Dostu Büyükşehir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.