ALP BOSTANCI SUSKUNLUĞUNU BOZDU - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

ALP BOSTANCI SUSKUNLUĞUNU BOZDU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Ak Parti ilçe başkanı Alp Bostancı İhsan Turgut’un aday adaylığı başvurusu sırasında yaptığı açıklamalar ile gündem yarattı. Aylardan bu yana Bandırma’da CHP konuşuluyor havası yaratanlar bilsinler ki, Ak Parti konuşacağı zamanı iyi bilir dedi.

CHP aday adayları kendilerini sorgulamaları gerekir diyen Ak Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı “ CHP Bandırma’da 10 yıldır belediyeyi yönetiyor. Bu sürenin sonunda icraatın içinde olanlar aday adayı oluyorsa ortada CHP açısından sorun var demektir.

Gerçekleştiremediği projelerin sorumlusu olarak Büyükşehir Belediyesini suçlayan Dursun Mirza 78 Milyon su borcu sıfırlanmış bir belediye aldığını unutmuşa benziyor. Bandırma Belediyesi Dursun Mirza ile 110 Milyon liralık arazi sattı. 35 Milyon lira bankalardan borç aldı. Hala paramız yok yatırım yapamıyoruz diye hala ağlıyorlar. Dursun Mirza bu kadar para ile söz verdiği projeleri gerçekleştiremediyse demek ki projeleri uçuk projelermiş. 4,5 sene yatanlar şimdi telaş içinde yol yapmaya çalışıyorlar. Asfalt dökerek kurdele keserek başkanlık yapılmaz. Basın olarak gerçekleri yazmadığınızı düşünüyorum. Birçok basın CHP Belediyesinin yanında yer alıyor. Erdek kan ağlıyor. Neden orayı yazamıyorsunuz.

Büyükşehir olarak asla yanlış yolda olmadık. Edip Uğur’da Zekai Kafaoğlu’da doğru hizmetler yaptılar. Bandırma’da Ak Parti olarak seçimleri almaya ant içtik. Hem Balıkesir Büyükşehri hem de tüm ilçeleri kazanacağız. Bandırma’da Ak Parti’ye 15 Bin oy fark atacağız diyenler bilsinler ki bu seçimlerde Bandırma Belediye Başkanlığını büyük bir farkla Ak Parti kazanacaktır “ dedi.

BANDIRMA ŞEHİR

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.