ALP BOSTANCI "BELEDİYE'DEN AÇIKLAMA BEKLİYORUM" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ALP BOSTANCI “BELEDİYE’DEN AÇIKLAMA BEKLİYORUM”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Pazar sabahı erken saatlerde yeni kapalı pazar yerinde kesilen ağaçlarla ilgili Bandırma Belediyesi’nden açıklama beklediklerini ifade eden Ak Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı, çevre ve ağaç diye ülkeyi ayağa kaldıran sosyal demokrat zihniyetin Bandırma’da ağaçları kesmesini nasıl açıklayacaklarını merak ediyorum dedi.

CHP’nin kendi özdeyişlerinde çevre ve ağaç konularını sürekli işlediklerini söyleyen Bostancı” CHP’nin bu konulardaki duyarlılığını düşündüğümüzde yeni pazaryerinde kesilen ağaçlar için ne gibi açıklama yapacaklarını merak ediyorum. Siyaset yaparken devamlı çevre hassasiyetlerini gündeme taşıyan sosyal demokrat zihniyet işlerine gelince birçok ağacı kesmekten ne yazık ki geri kalmıyorlar.

Konu asla birkaç ağaç kesme meselesi değildir. Konu ilkeli siyaset yapmanın topluma yansımasını göstermektir. Gezi olaylarının çıkış konusu yeşil iken Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın nasıl bir mazeret bulacağını hep beraber göreceğiz. Her türlü sanayi yatırımının ardında çevre duyarlılığını öne çıkarıp, Bandırma’nın sanayi şehri olmasının önünü tıkayanlar dün yapılan ağaç katliamına sessiz kalabilecekler midir? Bu konuda Bandırma Belediyesinin açıklama yapmasını bekliyoruz.” Dedi.

Bandırma Şehir

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.