foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ALGEM’DEN 50 KURSİYERE SERTİFİKA

ALGEM
Paylaş
 

Altıeylül Belediyesi Gelişim Merkezi’nde kurslarını başarıyla tamamlayan 50 kursiyer sertifikalarını aldılar, tören sonrası kursiyerlerin yaptığı el emekleri sergisinin açılışı yapıldı.

Altıeylül Belediyesi’ne bağlı ALGEM’de 2016-2017 eğitim dönemi 3. Sertifika töreni gerçekleştirildi. Altıeylül Kaymakamı Dr. Oktay Kaya, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Özen, İsmail Berber, AK Parti Altıeylül İlçe Başkan Yardımcısı Nilgün Tanrıkulu ve kursiyerlerin katılımlarıyla Çocuk ve Bakım Elemanı Kursu ile Ev ve Kurum Temizliği kurslarını başarıyla tamamlayan 50 kursiyer sertifikalarını aldılar. Çocuk ve Bakım Elemanı Kursiyerleri yaptıkları el emeklerini de sergilediler. Sergi açılışının ardından Başkan Zekai Kafaoğlu ve Kaymakam Oktay Kaya ebru sanatı yaptılar.
Başkan Zekai Kafaoğlu tüm kursiyerleri tebrik ederek, “Alacağınız sertifikalarla birlikte inşallah iş ve aş bulma imkânına kavuşmuş olacaksınız. Herkesin işi, aşı ve eşi olsun istiyoruz. Her hanede mutluluk olmasını istiyoruz. Kurslara devamlılık önemli. Belediyecilik sadece yol, su, kanalizasyon yapmak değil. Sosyal belediyecilik böyle bir şey. Belediyecilik çeşitleniyor, şekilleniyor gittikçe trend sosyal belediyeciliğe doğru gidiyor. Ne kadar fazla dokunabilirseniz ne kadar fazla insana mutlu edebilirseniz maksat hasıl olmuş oluyor. As olan insan, insana dokunmak güzel” dedi.
Kaymakan Dr. Oktay Kaya da Altıeylül Belediyesi’nin her türü ile sosyal belediyeciliği yerine getirdiğini belirterek, sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri tebrik etti.

Bir önceki yazımız olan BALIKESİR'DE 163 UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.