Aksoy: “Marmara´nın geleceğini şekillendiriyoruz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Marmara Adası´nın tarihi geçmişi ve kültürel zenginliği daima koruduğunu söyledi.
Aksoy “Ayrı dilleri konuşan, farklı inançlara sahip ve başka ırklardan olan insanlar Marmara Adası´nda asırlardır barış içinde yaşamışlardır. Farklı din, dil ve ırklarda insanların asırlardır bir arada, barış içinde yaşadığı Marmara´nın tarihi, kültürel zenginliği ile ortaya koyduğu örnek tablo; geçmişten geleceğe taşınmaktadır. Yerel yönetim olarak sadece bugün için bir şey yapmadığımızı aynı zamanda Marmara´nın geleceğini de şekillendirdiğimizin farkındayız” dedi.

Aksoy: “Kapılarımızı herkese açtık”
Aksoy “Marmara´nın geçmişinden gelen değerlerini, özelliklerini koruyarak onu yarınlara taşımak ve gelecek nesillere gururla teslim etmek istiyoruz. Bugünü kurtarmaya çalışan değil geleceği düşünen bir anlayışa sahibiz. Bugüne kadar ayrım yapmadan herkese hizmet ettik. Kapılarımızı her kesimden ve her yastan insana açık tuttuk. Halkımızın ihtiyaçlarını dikkate aldık. Marmara´nın tüm kurum ve kuruluşları ile ortak hareket ettik. Yaptığımız işbirliğinden ortaya çıkacak gücün Marmara´ya çok şeyler kazandıracağına inanıyoruz. Yola çıkarken, örnek bir belediyecilik için kolları sıvadık. Tüm birimlerimizin dikkat ve titizlikle yerine getirdiği gayretli çalışmalar Belediyemiz içinde oluşturduğumuz birlik, beraberlik ve dayanışmanın sonucudur. Aynı hedefe kilitlenerek Marmara için ilk günkü aşkla yola devam ediyoruz.” diye konuştu.
Haber Merkezi/yeni erdek gazetesi

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Aksoy: “Marmara´nın geleceğini şekillendiriyoruz”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma