AKP’DEN YEREL YÖNETİME FESTİVAL TEPKİSİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Erdek İlçe Başkanı Murat Sever, Erdek Belediyesinin 25-27 Eylül’de yerel imkânlarla “Zeytin ve Zeytinyağı Festivali” düzenlemesine karşı olduklarını söyledi.
Sever, ilçe teşkilatında düzenlediği basın toplantısında, mali krizde bulunduğu için Ocaklar Mahallesi’ndeki 31 arsayı satışa çıkaran belediyenin, elektrik tüketim bedellerini ödemek için bir kamu bankasından kredi kullanılması konusunda yetki aldığını anımsattı.
Çalışan personelinin maaşını ödemekte zorlanan belediyenin, binlerce lira harcayarak festival düzenlemesinin doğru olmadığını dile getiren Sever, festivalin sponsorlar kanalıyla yapılmasının daha doğru olacağının altını çizerek, şunları kaydetti: “Mali krizde olan Erdek Belediyesinin yerel imkânlarla festival düzenlemesine karşıyız. Kaldı ki, bu tür festivaller yerleşim yerlerindeki turizm sezonunun süresinin uzatılmasına ve turistleri çekmeye yöneliktir. Bahse konu tarihler Kurban Bayramına denk gelmesinden dolayı Erdek’teki tesislerin doluluk oranlarıyla ilgili her hangi bir problem bulunmamaktadır. Bu festival, başından sonuna yanlışlarla doludur.”

KAYNAK:İLKHABER GAZETESİ

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

AKP’DEN YEREL YÖNETİME FESTİVAL TEPKİSİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x