AKK'Lİ ÖĞRENCİLERDEN DÜNYA SU GÜNÜ ETKİNLİĞİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

AKK’Lİ ÖĞRENCİLERDEN DÜNYA SU GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Paylaş
 

Bu sene Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul sınıflarıyla öğretime açılan Amerikan Kültür Koleji Özel Bandırma Ak Okulları Bandırma’da ilk kez Dünya Su Gününü Cumhuriyet Meydanındaki gösterileriyle kutladı.
2 ve 3 ncü sınıf öğrencilerinin katıldığı programda öğrenciler şarkılar söyleyip, gösteri yaptılar. Su kaynaklarımızın tükendiğini onu ihtiyatlı kullanmanın önemini vurgulayan öğrenciler büyük ilgiyle izlendi.

Amerikan Kültür Koleji Özel Bandırma Ak Okulları kimdir.
Vizyonumuz
Lider insanların yetiştiği, çağdaş eğitim yaklaşımlarını benimsemiş, İngilizceyi mükemmel seviyede öğreten, akademik ve sosyal başarısı ile dünyaya açılan bir eğitim ekolü olmaktır.

Misyonumuz
Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında; özgüveni ve iletişim becerisi gelişmiş, akademik ve sosyal başarısı yüksek, en az bir yabancı dili ana dili seviyesinde konuşabilen, topluma lider ve model olabilecek, evrensel bilgi ile donatılmış, dünyanın her ülkesinde yaşamını sürdürebilecek kadar entelektüel, yaşadığı toplumun geleneklerine, değerlerine ve inanışlarına saygılı, kendi değerlerine ve geleneklerine sahip çıkan öğrenciler yetiştirmek ve eğitim-öğretim alanında çağdaş uygulamalara önderlik eden bir eğitim kurumu olmaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.