foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

AKIN YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN İLÇE İLÇE, MAHALLE MAHALLE GEZİYOR

23916448_1972563712994747_268680774306975877_o
Paylaş
 

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın hız kesmiyor. Yağmur çamur demeden Balıkesir’i ilçe ilçe, mahalle mahalle ziyaret etmeye devam ediyor. Akın dün kötü hava şartlarına ve yağmura rağmen Havran’da ziyaretlerde bulundu.

Dün itibariyle çalışmalarını Havran’da sürdüren Ahmet Akın İlçe Başkanı, parti yöneticileri ve partili yol arkadaşlarıyla birlikte yoğun yağmura aldırmadan Havran sokaklarına çıktı. Tüm çarşı esnafını ziyaret ettikten sonra kahvehanelerde bulunan Havranlı’larla sohbet etti.

Akın daha sonra İlçe Örgütü ile birlikte Havran Sanayi Sitesi’ndeki esnafı ziyarete çıktı. Esnafın sorunlarını dinleyen Akın, ülkemizin son zamanlardaki ekonomik koşullarından en çok etkilenenleri arasında esnafın da bulunduğunu ve bu duruma acil çare bulunması gerektiğini belirtti.

Akın esnafın sorunlarının Cumhuriyet Halk Partisi’nin öncelikli gündem konuları arasında olduğunu belirtti. Akın; “Bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu ülkenin her bir vatandaşının onurlu bir şekilde, yüksek refah seviyesinde yaşamasını arzu ediyoruz. Esnafımızın sorunlarını sık sık Sayın Genel Başkanımız grup toplantımızda dile getiriyor. Esnafımız bu ülkenin, Anadolu’nun emektarıdır. Büyük sermayedarların çıkarlarını düşünenler, yüzünü halktan yana, esnaftan yana dönerek halkın taleplerine çare bulmalıdır. Birlik beraberlik içinde bir Türkiye’yi halkımızla, esnafımızla birlikte inşa edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti içinde bulunduğu her türlü ekonomik, sosyal ve toplumsal olumsuzluktan ancak ve ancak birlikte hareket ederek kurtulabilir. Bu düşüncelerle bütün hemşerilerimi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.