AKIN SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZLI BAŞLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AKIN SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZLI BAŞLADI

Paylaş
 

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet AKIN, Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçim bildirgesini açıklaması sonrası çalışmalarına hızlı başladı. Her zaman sahada olan Milletvekili Akın, CHP’nin 13. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Balıkesir Mitingi ardından Bandırma’da seçim çalışmalarına devam etti.

Akın, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Balıkesir Mitingini şöyle yorumladı; “13. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İNCE Kuvayı Milliye’nin Başşehri Balıkesir’de halkımızın büyük coşkuyla karşılandı. Teşekkürler Balıkesir, teşekkürler memleketimin yiğit insanları. Stadyumlara değil meydanlara sığmadık.” dedi. Akın ayrıca, Muharrem İnce’nin herkesin Cumhurbaşkanı olacağını, kimseyi ötekileştirmeden, toplumun her kademesini kucaklayarak, Türkiye’de huzur iklimini yeniden tesis edeceğini ifade etti.

Miting sonrası çalışmalarına Bandırma’da devam eden Akın, Bandırma Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında düzenlediği iftar programında hemşerileriyle buluştu. Akın yemek kazanlarının başına geçerek, iftar menüsünün dağıtımını kendisi üstlendi. Halkın büyük ilgisiyle karşılaşan Akın, Ramazan’ın birlikle ve dayanışmayı güçlendiren bir ay olduğunu belirtti.

Akın sonrasında, Bandırma Belediyesi’nin düzenlediği Geleneksel Şehit ve Gazi Aileleri İftar Yemeği’ne katıldı. Şehit ve gazilerle ilgili konuları yakından takip eden Akın, TBMM çalışmalarıyla da konuların üzerine gidiyor. Akın, “Bu toprakları bize vatan yapan şehit ve gazilerimize minnet borçluyuz” dedi.

Akın iftar yemeği sonrası, yurttaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Balıkesir’in genç ve dinamik milletvekili seçim çalışmalarına hızlı başladı.

Bir önceki yazımız olan SEDEF EGZAMA HASTALIĞINA MUCİZE ÇÖZÜM SAĞLIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.