foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

AKIN MEKSİKA PARLAMENTOSU’NU ZİYARET ETTİ

WhatsApp Image 2017-09-30 at 16.48.31
Paylaş
 

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın Meksika ziyareti dolayısıyla Meksika Parlamentosu’nu ziyaret etti. Ziyaretinde deprem nedeniyle duyduğu üzüntüleri belirterek Meksika halkına geçmiş olsun dileklerini iletti. Meksika Meclis Başkanı ve Siyasi parti temsilcilerini de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Akın ayrıca Meksika-Türkiye Dostluk Grubuyla da görüşmeler de bulundu. Akın’ın ziyaretlerinin detayları şu şekilde;

Akın, geçtiğimiz hafta şiddetli depremle sarsılan Meksika’nın parlamentosunu ziyaret etti. Ziyaretin de konuşma da yapan milletvekili Türkiye’nin de bir deprem ülkesi olduğunu bu bağlamda Meksika Halkı’nın acısını çok iyi anladığını söyleyerek, Meksika Halkı’na geçmiş olsun dedi.

Meksika-Türkiye’ye Dostluk Grubuyla da görüşmeler de bulunan Akın, akıcı İspanyolcasıyla Meksikalı vekilleri kendine hayran bıraktı. Türkiye ve Meksika arasındaki ikili ilişkileri geliştirmek için görüşmeler yapan milletvekili, Meksika ve Türkiye’nin iyi birer dost ülke olduğunu söyledi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.