AKIN HER YERE, HER ŞEYE YETİŞMEYE ÇALIŞIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

AKIN HER YERE, HER ŞEYE YETİŞMEYE ÇALIŞIYOR

Paylaş
 

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın her yere, her şeye yetişmeye çalışıyor. Akın hafta sonu başladığı Balıkesir çalışmalarına devam ediyor. TBMM’nin çalışmadığı günler soluğu Balıkesir’de alan Akın ilçe ilçe, köy köy dolaşıyor, partisinin ilçe örgütleri ve partilileriyle bir araya geliyor, hemşerilerini ziyaret ediyor, dertlerine, sorunlarına ortak oluyor. TBMM çalışmaları süresince bulduğu her fırsatta Balıkesir’i ve Balıkesir’in sorunlarını gündeme taşıyor.  Genç milletvekili bütün enerjisini Balıkesir’e ve Balıkesir’in sorunlarına yönlendirmiş durumda. Akın’ın dünkü çalışma adresleri Sındırgı, Bigadiç ve Balıkesir Merkez’di. Akın’ın çalışma programının detayları şu şekilde;

Akın çalışmalarına CHP Balıkesir Bigadiç İlçe Başkanlığı’na yeni seçilen Hakkı Kurtuluş Demir ve yönetimini makamında ziyaret ederek ve yeni dönem için hayırlı olsun dileklerini ileterek başladı. Akın daha sonra CHP Balıkesir Bigadiç İlçe Örgütü’nün düzenlediği etkinlikte İl Başkanı ve İlçe Başkanı ile birlikte üyelere plaketlerini takdim etti. Akın daha sonra Uğur Mumcu’nun 25. Ölüm yıldönümü olması sebebiyle Balıkesir Bigadiç İlçe Örgütü’nün düzenlemiş olduğu anma törenine katıldı.

Akın anma töreninden sonra Balıkesir Bigadiç İlçe Örgütü ile birlikte S.S. Bigadiç Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Sn. Süleyman Saran’ı ziyaret etti. Oradan Balıkesir Bigadiç İlçe Başkanı Hakkı Kurtuluş Demir ve İlçe Yönetimi ile birlikte Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’yu makamında ziyaret ettiler.

Akın daha sonra Balıkesir Bigadiç İlçe örgütü ile birlikte esnafları ve pazar yerini ziyaret ederek, hemşerileriyle sohbet etti. Akın özellikle ekonomik sıkıntılardan doğrudan etkilenen esnaflarımızın sorunlarını dinledi. Halka yakınlığı ile bilinen Akın, vatandaşın derdine ortak oldu. Akın bir ara dönerin başına geçerek döner bile keserek esnafa yardım etti. Akın’ın esnaf ve yöre halkıyla kurduğu bağ görülmeye değerdi.

Bigadiç ziyaretlerini tamamlayan Akın, Balıkesir Sındırgı İlçe Başkanlığı’nı ı ziyaret etti. Yeni seçilen İlçe Başkanı Bekir Ertuğrul ve yönetimine yeni dönem için başarılar diledi. Daha sonra partili yol arkadaşları ile birlikte Sındırgı’nın sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.