foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

AKIN HER FIRSATTA SOLUĞU BALIKESİR’DE ALIYOR

IMG_8368
Paylaş
 

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın her fırsatta soluğu seçim bölgesi Balıkesir’de alıyor. Balıkesir için “Balıkesir benim ailem” diyen milletvekili TBMM Genel Kurulu’nun çalışmaya ara vermesiyle birlikte Balıkesir’e döndü. Bölgesiyle yakından ilgilenen Akın’ın ziyaretleri şu şekilde;

Akın ilk olarak CHP Gönen İlçe Örgütü’nün düzenlediği geleneksel aşure hayrına katıldı. Akın aşure dağıtımına bizzat kendisi katılarak, aşure dağıtımında bulundu. Milletvekili Akın daha sonra Eğitim-Sen Bandırma Şubesi’nin düzenlediği 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü etkinliğine katıldı. Etkinlikte öğretmenlerin OHAL hukuksuzluğundan ve siyasi iktidarın politikalarından en çok etkilenenler olduğunu söyledi. Akın ayrıca, 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü’nün öğretmenlerin haklarını, toplumsal statülerini konuşmak için önemli bir gün olduğunu belirtti.

Akın hafta sonuna Balıkesir Birliği Derneği’nin düzenlemiş olduğu geleneksel “Tarhana Çorbalı Kahvaltısı’nda Balıkesirli hemşerileriyle buluşarak başladı. Akın daha sonra Balıkesir Hacı Bektaşi Veli Kültür ve Tanıtma Derneğinin geleneksel “Aşure Günü Etkinliği”ne katıldı. Etkinlikte “Hak lokmalarınızı kabul etsin, emeği geçen tüm canlarımıza teşekkür” ediyorum dedi. Milletvekili Ayvalık Demokrasi Platformu’nun 10 Ekim Ankara Gar Katliamı’nın 2. Yıl dönümü nedeniyle düzenlemiş olduğu “10 Ekim Katliamı Öncesi ve Sonrası” adlı söyleşiye katıldı.

Etkinliklerin yanı sıra açılışlara katılan, esnafı ve muhtarları da ziyaret eden Akın. Esnafın ve muhtarların sorunlarını dinledi. Bölgesiyle yanından ilgilenmesi nedeniyle dikkat çeken Akın, gerek TBMM çalışmalarında gerekse konuşmalarında bölgesinin sorunlarını sık sık dile getiriyor.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.