AKIN AŞURE DAĞITTI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AKIN AŞURE DAĞITTI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın Gönen’de Cuma namazı çıkışında İlçe Örgütü tarafından düzenlenen Aşure hayrına katılıp Aşure dağıttı. Gönen’deki çalışmalarının arkasından Gömeç’e geçen Akın, Gömeç İlçe örgütünün davetlisi olarak gelen CHP İzmir Milletvekili Özcan Purcu ile birlikte esnaf ziyareti yaptıktan sonra İlçe örgütünce düzenlenen toplantıya katıldı.
İzmir milletvekili Özcan Purcu’nun da yer aldığı program Gömeç ’lilerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Hep birlikte Gömeç esnafını ziyaret eden CHP’liler esnafla sohbet edip sorunlarını dinledi. Ülke ekonomisinde yaşananlar ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulunuldu.
Daha sonra CHP Gömeç İlçe Örgütü tarafından düzenlenen Roman vatandaşlarımızın da yoğun katılımı ile gerçekleşen toplantıya İzmir Milletvekili Özcan Purcu ile katılan Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın burada yaptığı konuşmada “Sevgili arkadaşım, dostum İzmir Milletvekilimiz Özcan Purcu’yu Gömeç’te görmekten, onunla burada birlikte olmaktan duyduğum mutluluğu belirtmek isterim. Cumhuriyet Halk Partisi herkesin, her kesimin partisi. Onun için herkes için CHP diyoruz. Yaşadıklarımız ortada. Ülkemizin içinde bulunduğu durum ortada. Ülkemizin birliği, dirliği için, huzuru için, çocuklarımızın geleceği için CHP iktidarı zorunluluk olmuştur. Partimizin iktidar olması için herkesin desteğine ihtiyacımız var. Bu yüzden başta sizler olmak üzere ayrımsız herkesten destek istiyoruz. Yaşadığımız sıkıntıların bir CHP iktidarı ile aşılabileceği artık herkes tarafından bilinmektedir” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.