AKADEMİSYENLERİN AKADEMİK PERFORMANS BAŞARISI ÖDÜLLENDİRİLDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AKADEMİSYENLERİN AKADEMİK PERFORMANS BAŞARISI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı (ÜNİAR) tarafından 3 yıldır gerçekleştirilen üniversitelerin Akademik Performans Raporu’nda, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 2017 yılı akademik performans sıralamasında büyük bir atılım gerçekleştirerek kuruluşunun üçüncü yılında 108 devlet üniversitesi içerisinde köklü birçok üniversiteyi geride bırakarak 25. sıraya yükseldi. Bu başarıyı değerlendirmek ve akademisyenleri ödüllendirmek amacıyla kokteyl ve ödül töreni düzenlendi.

Rektörlük Konferans Salonu’nda düzenlenen törene Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Genel Sekreter Cihangir Boz, akademik birim yöneticileri ve akademik personel katılım gösterdi.

Törende konuşan Rektör, “Çok değerli hocalarım, bugün anlamlı ve mutlu bir gün de birlikteyiz. Törene katıldığınız için teşekkür ediyorum. Bugün bir araya gelip mutluluğumuzu paylaşmak istedim. ÜNİAR’ın 3 yıldır yapmış olduğu bir araştırma var. Bu araştırmada ilk yılımızda performansımız çok iyi değildi ama bu yılki sonuç çok iyi geldi, gerçekten gururlandık. Üniversitemiz 25. sırada yer aldı. Üçüncü yılında olan bir üniversite için bu büyük başarı bizler için mutluluk verici. Her birinize teker teker teşekkür ediyorum” dedi.

Akademik performans değerlendirme sonucunun dikkat çekici bir başarı olduğunun altını çizen Rektör Özdemir, “Bu her üniversitenin yapabildiği, başarabildiği bir şey değil, üniversite olarak dikkat çekici bir çıkış yaptık. Buradaki her bir arkadaşımızın bu başarıda payı var. İnanıyorum ki bu başarı sıralamamızı gelecek yıllarda da koruyabiliriz. Sadece üniversitemiz değil birimlerimiz de çok başarılı.  Burada tüm akademik mensuplarımızı kutluyorum” diye konuştu.

Törende Rektörün konuşmasının ardından akademik teşvik almaya hak kazanan 78 akademisyene tek tek başarı belgeleri ve ilk ona giren akademisyenlere ise ayrıca plaketleri Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel tarafından takdim edildi.

Tören topluca çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.