AK PARTİLİ MENCE BAŞKAN MİRZA'YA KÖY MEYDANINDA KAHVALTI VERDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

AK PARTİLİ MENCE BAŞKAN MİRZA’YA KÖY MEYDANINDA KAHVALTI VERDİ

Paylaş
 

Doğruca Mahallesi adına Muhtar Yakup Mence, mahallerine yaptıkları yatırımlardan dolayı Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür etmek adına mahallerinde kahvaltı düzenledi.

Doğruca Mahallesi Muhtar Heyeti ve mahalle sakinlerinin düzenlediği kahvaltıya Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın yanı sıra Belediye Meclis Üyesi Sami Türkmen ve Belediye Fen İşleri Müdürü Adil Becene’de de hazır bulundu. Doğruca mahallesine yapılan yatırımlar ve yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulan kahvaltıda Muhtar Mence, Başkan Mirza’ya Doğruca mahalle sakinleri adına teşekkürlerini iletti.

Doğruca’ya yapılan yatırımların mahalle sakinleri için çok önemli olduğunu dile getiren Yakup Mence; “Başkanımızın Doğruca’ya yaptığı yatırımlar bizleri gerçekten çok mutlu etti. Sağ olsun Başkanımız mahallemize yağmur gibi hizmet yağdırıyor. Her görüştüğümüzde de bu yatırımların devam edeceğinin altını çizdi. Biz de mahalle sakinleri olarak böyle bir kahvaltı düzenlemek istedik. Ben, değerli başkanımız Dursun Mirza’ya tüm mahalleli adına bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Doğruca mahallesi sakinlerinin memnuniyetini gören Belediye Başkanı Dursun Mirza: ‘Büyükşehir yasasından sonra 2 belde 32 köy Bandırma’nın mahallesi oldu ve dolayısı ile bu mahallelerin Fen işleri müdürlüğümüzle planladığımız şekilde sırası ile yaparak ilerliyoruz şuana kadar 22 mahallemizde bu parke çalışmalarını yaptık. Şuanda 3 ekibimiz 3 kırsal mahallemizde Çepni, Doğruca ve Kuşcenneti olmak üzere çalışıyor tüm imkanlarımızla vatandaşlarımızı memnun etmek için çalışıyoruz. Doğruca mahallemize şu ana kadar 1 milyon 150 bin TL yatırım yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Büyükşehir yasası ile beraber köyden Belediye’ye devrolan gelirler yeterli değil. Bandırma Belediyesi olarak hem Doğruca mahallemizde olsun hem de diğer mahallerimizde devam eden çalışmalarımız en kısa sürede tamamlanacağı gibi, yeni yatırımlarımız da artarak devam edecek.” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.