AK PARTİLİ BİROL ŞAHİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AK PARTİLİ BİROL ŞAHİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Av. Mehmet Birol Şahin, Cumhuriyet Halk Partili İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyelerini izinsiz yardım kampanyası düzenlediklerinden dolayı suç duyurusunda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partili İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Koronavirüsü nedeniyle izinsiz yardım kampanyası düzenlediğini belirten AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Av.Mehmet Birol Şahin, bu girişimlerin Türkiye’nin üniter devlet yapısına zarar verdiğini iddia edip, suç duyurusunda bulundu.

Halk TV’de CHP’li belediyelerin yerel hükümet ilan edildiğine dikkat çeken Şahin, “Türkiye Cumhuriyeti üniter bir devlettir. Merkezi hükümet-yerel hükümet diye bir ayrım HDPKK’nın özerlik hayalidir. Belediye kazanmak için yaptığınız ittifak sizi teslim aldı anlaşılan. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu hayalleri gömmeye devam eder. Tabelada niye TC yazmıyor diye akıllarınca siyaset yapanlar, Atatürkçüyüm diye ortalıkta dolaşanların sessizliğini, virüsü yardım kampanyasını devletimizi parçalamak için fırsata çevirmeye çalışanları not ettik. CHP-İYİ Parti İ’li Ankara ve İstanbul Belediyelerinin Devlete Paralel Yardım Kampanyası düzenlemelerinin amacının Yardım bahanesiyle HDPKK’nın projesi özerk yönetim olduğunu Fatih Portakal itiraf etmiş.. “Merkezi hükümet, yerel hükümet diyor. Virüs krizini bile sinsi planlarına fırsata çevirmeye çalışanları engelleyen Süleyman Soylu’ya Devletimize teşekkürler.Biz Devletimizin yanındayız..! İzinsiz yardım kampanyası düzenleyen Belediye Başkanları, Yayınlarında Belediyeler hakkında yerel hükümet diye söz eden yayın kuruluşları hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda buludum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Web Tasarım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.