Ak Partili Başkanlar “Halka Hizmet Hakka Hizmettir”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Bandırma İlçe Başkanları, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Göksel Karlahan tarafından düzenlenen, Önceki Dönem İlçe Başkanları ile Birlik Beraberlik Yemeğinde bir araya geldi.

Yapılan birlik beraberlik yemeğinde konuşan İlçe Başkanı Mehmet Doğan, “Bizlere Genel Merkezimiz tarafından görev tebliğ edildiğinde görevi kabul eder, Liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde görevimizi layıkıyla yapar ve bizden sonra gelecek olan arkadaşımıza tecrübelerimiz ile birlikte görevimizi gururla devrederiz.

Göreve geldiğimizde ilk önce bizden önceki İlçe Başkanımıza gider ve görüşlerini, tecrübelerini ve önerilerini dinleriz.

Özellikle Bandırma Teşkilatımız Kurulduğu günden bugüne kadar her zaman Önceki Dönem Başkanlarımız, Önceki Dönem Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Milletvekillerimiz ile birlik beraberlik içerisinde çalışmaya devam etmektedir.

Bizler Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında şahsi menfaatlerimizi gözetmeksizin sadece “Halka Hizmet Hakka Hizmettir” anlayışı ile çalışmakta ve Bandırmamıza fayda sağlayacak tüm projelere imzamızı atmaktayız.

İnşallah 2023 Yolunda da Önceki Dönem Teşkilatımızın her kademesinde görev yapmış arkadaşlarımız, abilerimiz ile birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Her daim yanımızda olan ve bize tecrübelerini aktaran değerli büyüklerimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ak Partili Başkanlar “Halka Hizmet Hakka Hizmettir”

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x