AK PARTİ'DEN PROTOKOL ZİYARETİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

AK PARTİ’DEN PROTOKOL ZİYARETİ

Paylaş
 

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan ve Ak Parti Milletvekili Adayları, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti.

Ankara’da düzenlenen, Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısından dönen Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan ve Ak Parti Milletvekili Adayları, ayaklarının tozuyla protokol ziyaretleri düzenledi. İlk ziyareti Büyükşehir Belediyesine gerçekleştiren Başkan Demiraslan ve Milletvekili adayları, bir süre Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ile sohbet etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 27 Mayıs 2018 Pazar günü Balıkesir’e gelişiyle ilgili programında görüşüldüğü toplantıda Başkan Demiraslan, seçim beyannamesini de değerlendirdi.

“VAKİT TÜRKİYE VAKTİ”

‘Vakit Türkiye vakti’ sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden Başkan Demiraslan, “24 Haziran seçimleri, Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden birisi olacak. Bu seçimler sadece kapsayacağı dönemle sınırlı bir öneme sahip değil, AK Parti’nin 2023 hedefleri doğrultusunda da önem taşıyor. Türkiye’nin eski Türkiye ile yeni Türkiye arasında bir yol ayrımında olduğunu, 24 Haziran seçimlerinde milletin bu mücadeleyle ilgili kesin kararını vereceğini düşünüyoruz. Türkiye’de ekonomik istikrarın devamı ve toplumun huzuru hizmet etmeye devam edecek” diye konuştu. Hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekili seçimlerinden zaferle çıkacaklarına emin olduğunun önemle altını çizen Başkan Demiraslan, “Cumhurbaşkanımız, yüzde 50’nin çok üzerinde bir oyla kazanma hedefi koydu. Bu hedef doğrultusunda milletimizle olan gönül bağımızı daha da güçlü tutup, onların desteğiyle bu hedefe ulaşacağız” dedi.

“FETÖ OYUNLARINA FIRSAT VERMEYECEĞİZ”

Demiraslan, Ak Parti’nin 16 yıldır Türkiye’yi istikrarlı bir şekilde yönettiğini belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı devirmek için bütün küresel güçler ve yerli işbirlikçilerin birleştiğine vurgu yaptı. Oy konusunun bile manipüle edilmek istendiğine dikkat çeken Demiraslan, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyunu Erdoğan’a vereceğini, milletvekilliğinde ise Ak Parti’ye oy vermeyeceğini söyleyenler var. Bu apaçık bir FETÖ oyunudur. AK Partilinin oyu Ak Partiyedir. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Ak Parti Genel Başkanımız Erdoğan, milletvekilliğinde de partimizin mecliste güçlü bir şekilde temsili için var gücümüzle çalışacağız. Ortada ciddi bir oyun var. Bundan önce olduğu gibi Allah’ın izniyle bu oyunu da bozacağız.

İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan ve Milletvekili adayları daha sonra Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. 27 Haziran’da yapılacak seçimlerin yaklaştığını belirten Başkan Demiraslan, herkesin huzur ve güven ortamı içinde oyunu kullanması gerektiğini kaydetti. Son olarak Balıkesir Ak Parti milletvekili adaylarına ziyaretleri için teşekkür eden Vali Yazıcı, hem kendilerine hem de diğer milletvekili adaylarına başarı dileklerinde bulundu.

Ziyarette Ak Parti Milletvekili Adayları Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Ömer Alan, Osman Bıldır, Zeynep Deniz ve Encan Aydoğdu yer aldı.

Bir önceki yazımız olan SEDEF EGZAMA HASTALIĞINA MUCİZE ÇÖZÜM SAĞLIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.