AK PARTİ ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AK PARTİ ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

Paylaş
 

Ak Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı ve yönetim kurulu üyelerinin STK ziyaretleri devam ediyor. Bu çerçevede Ak Parti heyeti ilk ziyareti Petrol-İş sendikasına yaptı. Petrol İş Sendikası Bandırma şube başkanı İsmail Kayan ile bir araya gelen Ak Parti heyeti meydanlarda destek istedi.

 Ak Parti ilçe başkanı Alp Bostancı, darbenin devlete karşı yapılmak istendiğini vurgulayarak “ Bizler bu darbe girişimine karşı suskun kalmayacağız ve pasif davranmayacağız. Bunun bandırma’daki STK’ları gezerek meydanlarda bize destek vermelerini istiyoruz. Tek millet ve tek bayrak altında birlik olmaya davet ediyoruz. Sizlerin de elinizi taşın altına koymanızı bekliyoruz.”

 Petrol-İş başkanı İsmail Kayan ziyaretlerinden dolayı Ak Parti heyetine teşekkür ederek “ Recep Tayip Erdoğan bu aşamada Dünya lideri olduğunu kanıtladı. Sizler artık ötekileştirmeden herkesi kucaklamanız gerekiyor. Biz Petrol İş olarak kimsenin güdümünde olmak istemiyoruz. Bu girişim Arap Baharı hamlesinin son aşamasıydı. Kendi insanına kurşun sıkanları protesto ediyoruz.” Dedi

 Ak Parti heyeti daha alevi Kültür Derneğini ziyaret etti. Dernek başkanı Sevim Dektaş ülkenin büyük bir tehlikenin kenarından döndüğünü ifade ederek “ Bu alçakça girişim millete karşı yapılmıştır. Bunu kabul edemeyiz. Bizler en çok erlerin durumuna üzülüyoruz. Onların ceza almasını istemeyiz. Biz aleviler barış ve sevgiden yanayız. Tek bayrak altında laik, demokratik bir ülkede yaşamak istiyoruz. Hepimiz tartışsak bile yeri geldiği zaman sırt sırta vererek düşmana karşı savaşmasını biliriz.”

 İlk günkü heyecanla meydanlarda kalmaya devam ettiklerini belirten Alp Bostancı “ Halk tarafından seçilmiş kişilerin anti demokratik şekilde görevlerinden uzaklaştırılmasını kabul etmiyoruz. Bir olmak diri olmak zorundayız. Bu gece belediye meclisinde olağanüstü toplantı yaparak darbe girişimini kınayacağız. Daha sonra tüm belediye meclis üyeleri ile birlikte meydana inerek demokrasi nöbetine devam edeceğiz.” Dedi.

KAYNAK: Bandırma Şehir

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.