AK PARTİ TAM KADRO İLÇELERDE | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AK PARTİ TAM KADRO İLÇELERDE

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı tam kadro Susurluk, Manyas, Gönen, Kaseri ve Altıeylül ilçelerine çıkarma yaptı.

ZİYARETLER MİTİNG HAVASINDA GEÇTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim başarısı nedeniyle övdüğü Balıkesir’in AK kadroları, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İl Başkanı Hasan Demiraslan ve beraberindeki milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Gökçe Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ile birlikte ilçelere teşekkür ziyaretleri kapsamında Susurluk, Manyas, Gönen,  Karesi ve Altıeylül’de teşkilatlarla bir araya geldi. Miting havasında geçen ve gece geç saatlere kadar süren ziyaretlerde Başkan Demiraslan, teşkilatlardan yerel seçimde de zafer sözü aldı.  20 ilçe, 20 belediye, güçlü Büyükşehir, gelişen Balıkesir hedefiyle kutlu bir yolculuğa çıktıklarını belirten Başkan Demiraslan, “Bizim siyaset anlayışımız seçimden seçime değil, gönülden gönüle” dedi.

“HEDEFİMİZ 20 İLÇE, 20 BELEDİYE,

 GÜÇLÜ BÜYÜKŞEHİR GELİŞEN BALIKESİR”

Teşkilatlara özverili çalışmalarından ötürü çok teşekkür eden Başkan Demiraslan, “Ramazan ayında çok zorlu şartlarda, büyük fedakarlıklar göstererek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir’e olan güvenini boşa çıkartmadınız. Cumhurbaşkanımız durumdan çok memnun. Ama artık 24 Haziran seçimleri geride kaldı. Önümüzde yerel seçimler var. Balya, Manyas, Bandırma, Erdek, Edremit’i geri alma zamanı geldi. Gevşemek yok, rehavete kapılmak yok. Hedef 20 ilçe, 20 belediye, güçlü Büyükşehir, gelişen Balıkesir” diye konuştu.

İlçe gezilerinin aralıksız devam edeceğini söyleyen Başkan Demiraslan, bütün vekillerin haftanın en az üç günü Balıkesir’de olacağını ve ilçelerde vatandaşlarla buluşmaya devam edeceklerine dikkat çekti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.