AK PARTİ KARESİDEN DA(YA)NIŞMA TOPLANTIS | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

AK PARTİ KARESİDEN DA(YA)NIŞMA TOPLANTIS

Paylaş
 

AK Parti Karesi İlçesi Mart Ayı Olağan Danışma toplantısı Balkonuk Aktivite ve Yaşam Merkezinde gerçekleştirildi.

 

Büyük coşku ve geniş bir katılım ile gerçekleşen AK Parti Karesi İlçesi Dayanışma Meclisi toplantısının önemli misafirleri de vardı. AK Parti  Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili  Harun Karaca, AK Parti MKYK Üyesi ve  Balıkesir Milletvekili  Ali Aydınlıoğlu, Balıkesir İl Koordinatörü ve önceki dönem Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Avukat  Mahmut Poyrazli ve Kasım Bostan, AK Parti İl Başkanı Dinçer Orkan ,önceki dönem  AK Parti Milletvekilleri Cemal Öztaylan, Ali Osman Sali ve Tülay Babuşcu, İl Gençlik Kolları Başkanı değerli Avukat Ömer Marmarali, AK Partinin önceki seçimlerinde milletvekili adaylari olan  Hilal Demirözer,Mehmet Bayyigit,Hasan Şafak,Hasan Demiraslan  Mustafa Canbey, Önceki dönem il ve ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri AK Partinin halen görevde bulunan   İlçe Ana Kademe,Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları,Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve başkan yardımcıları ile Belediye Meclis Üyeleri de toplantıda hazır bulundu.

 

Divan teşekkülünün oluşması ve İstiklal Marşı’nın seslendirilmesinin ardından geçilen protokol konuşmalarında açılışı yapan Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir katılımlarından dolayı tüm teşkilat mensuplarına teşekkürlerini sunarken, AK Partinin başarısının en büyük sebebinin bu birlik ve beraberlik olgusundan kaynaklandığını ifade etti.

 

Kemal Aydemir yaptığı konuşmada ‘Kıymetli yol arkadaşlarım; yıllar önce başlayan AK Parti sevdamız, Balıkesirimizin Büyükşehir olması ile birlikte Ağustos 2013 yılında o dönemde il başkanımız olan, şuan ki milletvekilimiz, kıymetli meslektaşım ve ağabeyim Mahmut Poyrazlı ile o dönem genel başkan yardımcımız olan, şuan ki Büyükşehir Belediye Başkanımız, teşkilatımızın ağabeyi Sayın Ahmet Edip Uğur’un bizleri önermesi ve Genel Merkezimizin teveccühü ve onayı ile Karesi İlçesi Kurucu İlçe Başkanı olarak AK Kadroların içinde bu kez İlçe başkanı vasfı ile dava bayrağını dalgalandırmaya başladık. O günden itibaren Rabbimin izni, teşkilatımızdaki her bir bireyin azmi ve şevki, halkımızın büyük takdiri ile 30 Mart Yerel seçimleri, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Seçim, 7 Haziran Genel Seçimi ve 1 Kasım Genel Seçimlerinde ülke genelinde yakaladığımız oy oranlarının üzerinde oylar almanın gurur ve mutluğunu yaşadık. Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sıkça dile getirdiği ve hayat felsefesi olarak kabul ettiği “HALKA HİZMETİ HAKKA HİZMET” sayma düsturunu bizler de şiar edinerek yol haritamızı belirledik. Yaptığımız her çalışmada, aldığımız her kararda önce insanımız diyerek, partimizin genel politikası olan İnsan Odaklı bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürdük, Rabbim izin verdiği sürece de sürdürmeye devam edeceğiz.

Bu kürsüden, Balıkesir’in  Karesi İlçesinden bu oyunun düzenleyicilerine ve bu oyunun bir parçası olanlara seslenmek istiyorum..Şunu bilin ki bizler hem reisi cumhurumuzu, hem de başbakanımızı ne atalarımızın Sultan Abdülhamit’i terk ettiği yalnızlığa terk ederiz , ne de babalarımızın Adnan Menderes asılırken ki sessizliğine bürünürüz..Bizler sonuna kadar hem bu hak davanın savunucusu hem de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun  yol arkadaşıyız”dedi.

 

Danışma Meclisi toplantısı İl Başkanı Dinçer Orkan, AK Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ve İl Koordinatörü Ahmet Gökhan Sarıçam’ın konuşmaları ile devam ederken, son sözü  AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Harun Karaca aldı. Samimi , sıcak ve anılarla dolu konuşmada bir nevi AK Parti’nin ve Recep Tayip Erdoğan’ın yol hikayesini paylaşan Karaca’yı teşkilat mensupları deyim yerinde ise pür dikkat dinledi. Toplantı  faaliyet raporu sunumu ve yemek ikramı ile son buldu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.