Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan’ın 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. Yıldönümünde anma mesajı yayımladı.

Doğan: “10 Kasım 1938 günü ebediyete uğurladığımız Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü 84. Ölüm yıldönümünde bir kez daha saygı, rahmet ve minnet ile anmaktayız.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk gerek askeri dehası gerekse devlet adamlığı ile geride bıraktığımız yüzyılda sadece kurduğu ve mimarı olduğu Türkiye Cumhuriyeti için değil, tüm dünya tarihi açısından önemli bir şahsiyettir. İnşallah bugün Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi Türkiye Cumhuriyetinin ikinci yüzyılında Türkiye Yüzyılı vizyonumuz ile Cumhuriyetimizi geleceğe hazırlıyor, asırlık hayallerin durmaması, yıkılmaması için mücadelemizi kararlılık ile sürdürüyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği Cumhuriyetimizi bütün değerleri ile yaşatıp, gelecek nesillere devredeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 84. Yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla, minnetle ve saygıyla anıyorum. ” dedi.

 

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan’ın 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x