AK PARTİ HEYETİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

AK PARTİ HEYETİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et
19 Ekim Muhtarlar günü etkinlikleri kapsamında Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve Yönetim Kurulu üyeleri Türkiye Muhtarlar Derneği Bandırma Şube Başkanı Hüseyin Kocabıyık’ı ve Bandırma Muhtarlar Derneği Başkanı Nur Hancıoğlu’nu ziyaret etti.
Bandırma Merkez ve Kırsal Mahalle muhtarlarını temsilen gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanı Mehmet Doğan : “Muhtarlık makamı mahalli demokrasisinin en eski örneklerindendir. Devletimizin köy ve mahallelerimiz deki kurumsal temsilciliği durumunda olan Muhtarlıklarımız, hizmet odaklı anlayışın uygulanmasında büyük öneme sahiptir. Günümüz kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından birisi olan ve katılımcılığın sağlanmasında önemli bir görevi yerine getiren Muhtarlarımız, milletimizin talep ve ihtiyaçlarını yetkili makamlara bildirerek en kısa sürede çözüme kavuşturulması hususunda etkin rol oynamaktadır.
Halkımızın devlet ve yerel hükümet tarafından yapılan hizmetlerle buluşması için bir köprü görevi gören Bandırma Merkez ve Kırsal muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan "CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİ İÇİN HEDEFİMİZ KÜRESEL ÜRETİME ÖNCÜLÜK ETMEK" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.