Ak Parti Genel Merkezi Balta'yı Kutladı. | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Ak Parti Genel Merkezi Balta’yı Kutladı.

Paylaş
 

Ak Parti genel merkezi, Trabzon Ak Parti milletvekili Balıkesir parti müfettişi Muhammet Balta’yı tebrik etti.

Balıkesir’deki ilçe kongresinde Balıkesir belediye başkanının Ak Partili milletvekilini hedef alarak kürsüden eleştirmesi ağır dille suçlamasına, Muhammet Balta anında müdahale etmiş, hükümetin bakanına Belediye başkanının böyle bir platformda hakaret edemeyeceğini belirterek, kongrenin sükunetle yapılması için ağırlığını koymuştu.

Balta, Balıkesir belediye başkanının kürsüden getirdiği ağır hareket içeren eleştirilerin hedefindeki bakana dönük böyle bir söylemin Ak Parti kongrelerine yakışmadığını belirterek anında müdahale etmiş, ardından da Belediye Başkanın desteklediği değil Balta’nın da başkan olması yerindedir dediği ismin açık ara farkla seçimi kazanmasıyla, genel merkez Balta’yı tebrik ettik. Kongrenin sağlıklı yapılması, eleştiri dozunun aşılarak hakarete varan söylemlere izin vermemesi ile Balta’nın bu tavrı, genel merkezi memnun etti. Muhammet Balta şimdi kongreleri ile en zor illerden biri olan Bursa’daki ilçe kongrelerinin denetleyip yapacak.

 

https://www.61saat.com/politik-gugum/politik-gugum-27-09-2017-2-h468282.html

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.