AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDA İBRAHİM GÜNDOĞDU DÖNEMİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDA İBRAHİM GÜNDOĞDU DÖNEMİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Ak Parti Bandırma İlçe 6. Gençlik Kolları Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede seçilen yeni başkan İbrahim Gündoğdu oldu.

Gündoğdu yaptığı konuşmada “Bu zamana kadar partimize hizmet etmiş Gençlik Kolları eski başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gönüldaşları ve yol arkadaşları olan biz gençler olarak bu kutlu davada olmaktan gurur duyuyoruz.

Biliyoruz ki mensubu olduğumuz bu hareket tüm dünya mazlumlarının, Alem-İ İslam’ın son umududur. Yine biliyoruz ki bu hareketin umudu da bu gençliktir. Bu sebep ile biz gençlerin boşa harcayacak bir dakikası bir anı bile yoktur.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi hayatına gençlik kolları başkanı olarak başlamasından dolayı  her zaman biz gençlere kulak verdi ve biz gençleri siyasetin öznesi olarak gördü. Sayın Cumhurbaşkanımızın hedefleri büyük, bizlerde bu hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız. Hedefi olmayan insanların ulaşacağı bir yeri de yoktur. Ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine taşımak için biz gençler olarak söz veriyoruz.

Kongremize katılıp bizleri şereflendiren kıymetli büyüklerime ve siz değerli dava arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor, Bandırma İlçe 6. Gençlik Kolları Olağan Kongremizin partimize, vatanımıza, milletimize ve Bandırmamıza hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.