AK PARTİ, CHP'NİN MEVLİDİNE HAZIRLANIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AK PARTİ, CHP’NİN MEVLİDİNE HAZIRLANIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Gönen’de iktidar ile muhalefet arasındaki ılımlı rüzgâr, AK Partinin 10 Kasım’da CHP’nin ATA için düzenleyeceği mevlide katılma kararıyla devam ediyor.

AK Parti İlçe Başkanı Bıyık, CHP’nin Fener Alayına yarı yolda katılmasına ise “Biz, mevlide zamanında katılacağız. Belki, cami kapısında bile CHP’lileri biz karşılarız” göndermesiyle eleştirdi.
AK Parti İlçe Başkanı Av. Servet Bıyık, davet geldiği takdirde CHP’nin 10 Kasım’da Atatürk ve Silah Arkadaşları için okutacağı mevlit etkinliğine katılacaklarını açıkladı. Gönen Belediyesinin öncülüğünde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlenen Fener Alayına, toplumun her kesiminin katılmasının Gönen adına çok sevindirici olduğunu vurgulayan Bıyık, “Belediye Başkanımızın öncülüğünde düzenlenen Fener Alayı, Gönen’i birleştirmiştir. Biz isterdik ki, CHP’de Fener Alayı yürüyüşüne Hükümet Meydanından katılsın. Daha şık bir görüntü ortaya çıkardı.

10 Kasım’da ATA’mız ve silah arkadaşları için Çarşı Camiinde düzenlenecek mevlide, davet geldiği takdirde zamanında katılacağız. Hatta, CHP’li arkadaşları cami kapısında bile karşılayabiliriz” dedi.

Kaynak : ilkhabergazetesi

Bir önceki yazımız olan GÖNEN'E DE YAPILACAK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.