AK PARTİ BANDIRMA ADAYI'NI ARIYOR! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

AK PARTİ BANDIRMA ADAYI’NI ARIYOR!

Paylaş
 

Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayının belirlenmesinde sona gelindi. Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı kim olacak haberimiz…

Geçtiğimiz hafta sonunda Bandırma genelinde yapılan tele-anket yöntemi ve bazı adaylar ile yapılan birebir görüşme sonucunda belediye başkan adaylığı tespiti için sona gelindi.

Bandirma.com.tr’nin Ak Parti kaynaklarından edindiği bilgilere göre geçtiğimiz cumartesi günü Bandırma Palas Otel’de Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz; İlçe Başkanı Alp Bostancı, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin’in ile 8 saate yakın bir toplantı gerçekleştirerek Bandırma için aday tespiti konusunda fikir alışverişinde bulunduları öğrenildi.

Toplantı sonucunda Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı‘nın isminin ön plana çıktığı öğrenilirken, temayülden ismi çıktığı iddia edilen Aydın Özen‘inde adaylık için şansının yüksek olduğu kamuoyunda konuşuluyor.

SON KARARI BU HAFTA GENEL MERKEZ VERECEK!

Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayının tespiti konusunda Alp Bostancı ve Aydın Özen isimleri arasında son kararın bu hafta içinde verileceği ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yurtdışı ziyareti dönüşü sonucunda kesinleştirilerek açıklanması gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Kaynak : Bandirma.com.tr

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.