AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Mehmet Aydemir Tam Kadro Sahada

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Mehmet Aydemir, Burhaniye ilçesinde ve mahallelerinde adım adım ziyaretler gerçekleştirerek, vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Balıkesir’in en genç milletvekili adaylarından biri olan Mehmet Aydemir, Balıkesir’de izi olan, sıkmadık el, almadık gönül bırakmayan bir isim. AK Parti’nin Türkiye Yüzyılı Vizyon projelerini gittiği her ziyarette vatandaşlarla, esnaflarla ve STK’larla paylaşan Aydemir, Türkiye Yüzyılının Gençlerin Yüzyılı olacağını söylüyor.

BURHANİYE’DE MEHMET AYDEMİR’E BÜYÜK İLGİ…

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mehmet Aydemir, Burhaniye ilçe ziyaretine SKM ve AK Parti İlçe Teşkilatıyla başladı ve burada partililerle durum değerlendirmesi yaptı. Ardından Burhaniye Organize Sanayi Sitesi ve Küçük Sanayi esnafını ziyaret eden Aydemir, ziyaretlerinde esnaflarla sohbet ederek, çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Devletin esnaf ve işletmelere olan desteklerini anlatan Mehmet Aydemir, Türkiye Yüzyılı’nda esnaflara ve KOBİ’lere yönelik devletin yapacağı destek, vizyon projelerin neler olduğu noktasında bilgi verdi. Burhaniye’de vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılanan AK Parti Milletvekili adayı Mehmet Aydemir, yeni yaş, yeni üye, yeni oy çalışmaları ile de takdir topluyor.

MEHMET AYDEMİR’DEN GENÇLERE BÜYÜK DESTEK…

Gençlerin sevgilisi haline gelen Mehmet Aydemir, “Öncelikle Edremit programımızda bizi ilçe binasında karşılayan Darsofa Mahalle Başkanımız Hamit ALTINTOP abimizin trafik kazası sonucunda hattını kaybettiğini derin üzüntüyle öğrendik. Vefakâr abimizin cenazesine katıldık. Rabbim rahmetiyle muamele eylesin. Abimizin makamı âli mekanı cennet oldun inşallah. Türkiye Yüzyılı’nın en önemli vizyon projelerinden biri gençlerimize verdiği değerdir. Güçlü Türkiye yolunda gençlerimizin başarılarını İstanbul Teknofest’te çok yakından gördük. Biz de bir genç olarak Balıkesir’de gençlerimizin önünü açacak çalışmaları sürekli destekliyoruz. En son 100 gencimizle birlikte Teknofest’e katıldık. Gençlerimiz, desteklediğimiz projeleriyle orada boy gösterdiler. İnanın hepsinin gözlerindeki ışıltıyı görünce gelecekle ilgili hiçbir kaygımız kalmadı. Hepsi birer pırlanta. Çok güzel çalışmalar yapıyorlar.

MEHMET AYDEMİR: “GENÇLERİMİZ YENİ YAŞ, YENİ ÜYE, YENİ OY DİYEREK DESTEK VERİYOR”

Gelecek yüzyıl Gençlerin Yüzyılı olacak derken bunu kast ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın gençlerimize verdiği önem ortada. 2053 ve 2071 vizyonumuzun temsilcisi onlar. Onların başarıları Türkiye’mizi gelecekte dünyanın en güçlü devletlerinden biri olmasını sağlayacak. Bugün Burhaniye’de esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizde gençlerimizle sohbet etme imkanı buldum. Yeni yaş, yeni üye, yeni oy diyerek verdikleri destekten dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gençlerimiz kararını vermiş. AK Parti diyor, Cumhur İttifakı diyor, Recep Tayyip Erdoğan diyor” dedi.

AYDEMİR: “KILIÇDAROĞLU VE ORTAKLARI İKİYÜZLÜ HAREKET EDİYOR”

Burhaniye ilçe ziyaretlerinin ardından Hürriyet Mahallesi, Kuyumcu Mahallesi ve Hacıbozlar Mahallelerine giderek vatandaşları dinleyen AK Parti Balıkesir Milletvekili adayı Mehmet Aydemir gönül almaya, gönüllere girmeye devam ediyor. Kırsal Mahallelerde büyük coşkuyla ve sevgi gösterileriyle karşılanan Aydemir, burada teknolojik gelişmeler ve 7’li Masa ile Kılıçdaroğlu’nun yaşanan teknolojik gelişmeleri engellemeye yönelik çalışmalarından bahsetti. Aydemir, “Ortada bir ikiyüzlülük var. Kılıçdaroğlu, arkadaşları ve ortaklık yaptıkları siyasi partilerdeki isimler biz ne zaman yüksek teknolojiyle alakalı bir işe girişsek, uzay çalışmalarından bahsetsek, bizi eleştirdiler. Biz ne zaman uzay dediysek, ‘millet aç uzay çalışması yapmanın zamanı mı’ dediler. Bunu diyenlerin ne zaman aklına uzay geldi de uzay çalışması yapacağız diyorlar. Siz uzay çalışması yapacaksanız bizi neden eleştirdiniz. Biz Uzay Ajansı’nı kurduk. Biz bu ajansı kurduk, CHP kuruluş kararnamesini iptal ettirmek için AYM’ye başvurdu. AYM’ye başvuracaksanız, sonra gelip diyeceksiniz ki, ‘Biz ABD’deki şirketlerle uzay merkezi kuracağız’. Bu bir iki yüzlülüktür. Samimi değiller. Kendisi soğanla videolar çekti. Soğanla gençleri kandırmaya çalıştı. Şimdi de ‘Uzay merkezi kuracağım’ diyerek gençleri kandırmaya çalışıyor. Bunların böyle bir kapasitesi yok. Teknofest festivalinin açılışının olacağı gün siz ‘ABD’li şirketi buraya getireceğiz’ diyorsunuz. ABD’ye gitmenize gerek yok. Biz zaten bu festivalde uzaya dair iddialarımızı ortaya koyuyoruz.  Bakın iki tane uzay yolcusunu belirledik. Bu iki kardeşimiz bilimsel çalışma amaçlı gidecek. Bilim insanlarının yaptığı çalışmaları orada test edecekler. Belki biz çığır açıcı işler yapacağız. İki Türk vatandaşımızı uzayla buluşturacağız ve geri dönecek. Büyük bir gurur. Uzaya giden ilk Türk olmak büyük bir gurur. Türkiye’yi en güzel şekilde temsil edecekler.

MEHMET AYDEMİR: “BU SEÇİMDE TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE İÇİN AK PARTİ DİYORUZ”

Seçim ilk turda bitecek. Cumhurbaşkanımızın zaferiyle ilk turda bitecek. Sadece HDP değil, Kandil’deki sözde PKK yöneticileri Kılıçdaroğlu’na destek açıklaması yapıyor. FETÖ’nün bütün temsilcileri Kılıçdaroğlu’na destekli ilgili açıklamalar yapıyorlar. Bu aslında niyetlerinin net bir göstergesi. 14 Mayıs’ta kritik bir seçime gideceğiz. Milletimiz iki konuda karar verecek. Türkiye tam bağımsız bir ülke mi olacak yoksa başka ülkelerin kuyruğuna takılan bir ülke mi olacak. Tam bağımsız Türkiye istiyorsak Cumhurbaşkanımızın kaptanlığında yolumuza devam etmemiz lazım. Terör örgütlerini sevindirmemiz lazım.

“KILIÇDAROĞLU TERÖRİSTLERE MASADA NE VAADETTİ, AÇIKLAMASI LAZIM”

2 terör örgütü Kılıçdaroğlu’nun yanında duruyorsa, milletimizin bunu iyi değerlendirmesi lazım. Kandil’in yöneticileri her gün bir açıklama yapıyor. Hapishanelerdeki teröristleri serbest bırakacağız diyorlar. Bu açıklamaları Kılıçdaroğlu’na güvenerek yapıyorlar. Kapalı kapılar ardından bunların pazarlıklarını yaptıkları için bu kadar cesaretle konuşuyorlar. Bunu sadece kendileri söylemiyor. KHK’lıları işe döndüreceğiz diyorlar. KHK’lı kim? Ordudan atılmış, rütbelerini terörist Fettullah Gülen’in taktığı askerleri ordumuza geri döndüreceğiz demek. Bu ülkenin altının oyulmasına nasıl müsaade edeceksiniz? Bunları diyenlerin bu ülkeye hiçbir faydası olmaz. Bu pazarlıklar yapıldı. Teröristler bunun için bu kadar cesurca konuşabiliyor. Ama milletimiz bunlara izin vermeyecektir. Milletimiz Cumhurbaşkanımızla yoluna devam edecektir, Cumhur İttifakıyla devam edecektir, AK Parti ile devam edecektir” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Avşa Adası Nerede? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Mehmet Aydemir Tam Kadro Sahada

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x